Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Házi praktikák felfázásra?

Házi praktikák felfázásra?

Figyelt kérdés
Két nap múlva lesz orvos, de már majd megőrülök.
2011. jún. 23. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Kamilla inni és bele ülni is jó addig amíg nem tudsz menni dokihoz!
2011. jún. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Felfázásnak is lehetnek különböző tünetei. Te nőgyógyászatira gondolsz?


Én a felfázást próbálom kiküszöbölni úgy, hogy amikor érzem, hogy ebből az fog kialakulni, akkor amint tudok, veszek egy forró lábfürdőt.

Meleg vízzel kezdem, aztán felforrt vízet adagolok hozzá, olyan forrót, amit csak el tudok viselni. Bennehagyom a lábam jó pár percig (akár 10 percig is). Így szinte mindig el tudom kerülni a felfázás tüneteit.

2011. jún. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
egyfolytában wcre rohangálok és csíp is. Arra gondoltam:)
2011. jún. 24. 09:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a kamilla+körömvirág fürdő jött be, de ahogyan az első válaszoló írta, jó a sima kamilla is. Én elég sűrűre főztem (nem a filteres változatát, hanem magát a szárított gyógynövényt), majd egy anyagon átengedtem a levet (amit beleöntöttem a fürdővízbe)és felfogtam benne a gyógynövényt. Ezt az anyagot batyu-szerűen összekötöttem és beletettem a fürdővízbe, hogy még ott is ázzon. Én azonnal elmentem orvoshoz, mert véreset pisiltem, így muszáj volt antibiotikumot szednem. De kiegészítő terápiaként továbbra is használtam és mindig nagyon jól esett.

+ Ha gyakran jársz wc-re, szerintem cseréld gyakrabban a tisztasági betéted.

Remélem, hamarosan jobban leszel!

2011. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok folyadékot igyál,a kamilla is jó,de ihatsz zsurló vagy cickafark teát is.Hatásos még a cickafark ülőfürdő vagy a kamillás altesti gőzölés.
2011. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
olvastam egy olyat is, hogy egy kiló sót kell önteni egy kádnyi vízbe. Az is használ?
2011. jún. 25. 07:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Kamillás forróvizet kell önteni egy vödörbe, ráülni úgy, hogy egy meleg takaróval körbeburkolod a hasad. A vödör szélére törölközőt kell tenni, hogy ne vágjon. Ha van otthon propúr szopogató tabletta, az nagyon jó belsőleg. Ha van elektromos melegpárna arra rá kell ülni és a hasra is tenni. Sokat kell inni kamillát, körömvirágteát, hogy kimossa a baktériumokat.
2011. jún. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!