Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vannak házi praktikák felfázásra?

Vannak házi praktikák felfázásra?

Figyelt kérdés
19 vagyok, orvoshoz már nem szeretnék menni, mert mindig azt kapom, hogy nem olyan komoly, gyógyszert nem igényel, melegfürdő, és tartsam melegen a derekam. Viszont amint kicsit is hideget ér a talpam, vagy kilóg a derekam azonnal felfázok, és pár napig gyötör a has és derékfájás, enyhe folyás, sűrű pisilés (ami még mindig jobb, mint az a csípő érzés) ami bár elviselhető, mégsem kellemes. Minden ötletet szívesen várok, ami gyorsabbá vagy még elviselhetőbbé teszi ezt a pár napot ha véletlen sikerülne megint felfáznom. Érdekelnek házi praktikák, gyógynövényes dolgok, vagy bármi természetes! :)
2009. máj. 25. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia:)

A meleg fürdő a jó,sóval megspékelve,1-1,5órán át!

Vagy kamillatea,lényeg a sok folyadék!!

esetleg kamillás borogatás oda le!!

Ezek mind jók:)

de érdemes orvoshoz menni,mert veszélyes a nőknél...meddőséghez is vezethet!!

2009. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A sajat tapasztalatom az, hogy az igazi az antibiotikumos kezeles. En is evekig szenvedtem ettol, kb tizenvalahany evig, amig ugy eldurvult, hogy a vecere is alig tudtam menni... nem jatek, ki kell kezelni! Eros antibiotikumot igenyel sajnos. De miota kikezeltem, hala istennek semmi bajom, meg ha nem is huzok harisnyat telen (neha!!!, mert olyan bator azert nem szeretnek lenni, nehogy visszajojjon) a nadrag ala. Ugyhogy a kedves doktor ur (vagy holgy) legyen csak olyan kedves es vegye komolyan, mert Te szenvedsz tole, es csak rosszabb lesz!
2009. máj. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kamillás ülőfürdő, borogatás, infralámpa ott lent. De tényleg komolyan kell venni, menj másik dokihoz ha ez nem segít. Szövődményekhez vezethet, ha nem gyógyítanak ki belőle.
2009. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem elég alapos az orvosod. Kezdjük ott, hogy az egy tévhit, hogy felfázás úgy jön, hogy megfáznak a hólyagok. Valójában mindig valami fertőzés, hólyaggyulladás áll a háttérben. Az antibiótikum tényleg hatásos, de nem lehet mindig gyógyszert szedni. Én azt ajánlom igyál medveszőlő teát, az legalább olyan jó, mint az antibiotikum.
2009. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Törölközőbe burkolt forró fedőt a hasra! :)

De én is ajánlom az orvos cserét.

Gyógyulást!

17/L

2009. máj. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már véreset pisiltem egy forró fürdősós fürdő azonnal segített :)
2009. aug. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!