Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jobboldali petefészekben...

Jobboldali petefészekben található 45 mm-es cystának hogy lehet elősegíteni a "kilyukadását"?

Figyelt kérdés
Szeretném elkerülni a műtétet.
2011. jún. 24. 01:14
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Ti nem féltek?!

Engem a dokim kíméletre intett,ugyanis egy ultrahangból nem lehet megállapítani hogy mit tartalmaz a cysta akár vér és ilyen nyalánkságok is lehetnek benne.Ha ez kifakad azzonal műtő és csak remélheted hogy megmentik a petefészked és megúszod a vérmérgezést.

Nekem pl. olyan cystám volt amibe bőr, szőr,pajzsmirigy volt.

2011. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Nekem 8x7×7,5cm volt a legnagyobb...még azt sem műtötték meg. 20 éves vagyok,már 11x volt petefészekcisztám,amiről tudok... Sajnos sokmindent nem lehet tenni. Nekem a doki azt mondta,van aki hajlamosabb rá és hogy fog.gátlót szedjek,az majd helyrehoz mindent.. Na köszönöm...ezt kihagynám
2017. dec. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!