Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyás vagy magzatvízszivárgás...

Folyás vagy magzatvízszivárgás? És zöld? 34hkm

Figyelt kérdés
Ma, hirtelen nagy mennyiségű, sűrű de folyós, zöldes(?!?!) folyás jött ki belőlem mikor pisiltem. Rendesen olyan érzés volt, mint mikor menstruáltam és egy adag vér kicsúszott belőlem (bocsi ha gusztustalan, nem tudok jobban fogalmazni). A nyákdugó nem így néz ki szerintem, folyásom eddig színtiszta fehér volt és alig volt, lehet ez magzatvíz? És lehet valami baj van odabent? Hétfőn megyek dokihoz, addig mondjatok valamit. Ja, és elvileg semmi fertőzésem nincs odalent, lehetséges, hogy ilyen hirtelen kialakult valami gomba vagy valami? Egyik napról a másikra? És folyamatos menszi-szerű fájdalmaim vannak tegnap este óta, nem rendszeres, hanem tompa folyamatos.
2011. szept. 17. 20:08
1 2
 1/16 Beus6 ***** válasza:
szerintem mindenképp azonnal menj dokihoz. nem akarlak megrémíteni de ott azért többet tudnak mondani. én mennék. remélem nem lesz semmi gond. 36hkm
2011. szept. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A nyákdugó nézhet így ki, de ha görcseid is vannak, nézesd meg magad a biztonság kedvéért.


Egyik gyerkőcömmel nekem is 34 hetesen távozott egy része a dugónak, aztán szépen visszanőtt, és szülés előtt újra elment...

2011. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is rögvest orvos! Inkább egy felesleges vizsgálat, minthogy baj legyen. A vér semmiképpen sem jelent jót.

Lehet, hogy csak a méhszáj nyílik, de inkább lásson doki!!!!!!!

2011. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

Ha zöldes akkor valószínű a magzatvízbe kakált a baba !!!!

Azonnal menj a kórházi ügyeletre nehogy baj legyen!!!

Jó egészséget!

2011. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Bocsi, rosszul értelmeztelek, nem véreztél...

Akkor is doki.

2011. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondták anno, ha elfolyik a magzatvíz, és zöld a színe, akkor a baba belekakilt, ami nagyon rossz. Szivároghat is.

Nem ijesztgetni akarlak, de én biztos, hogy ügyeletre mennék. Persze lehet, hogy semmi bajod (én zöldes nyákdugóról nem hallottam, inkább véresről, de lehet).

2011. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Szia!

Én nem válaszolni szeretnék a kérdésedre, mert azt már sokan megtették előttem.Remélem minden rendben van Veletek! Szeretnék jó egészséget kívánni Nektek, és sok boldogságot a babátokhoz és a babátoknak!;-)

2011. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Remélem már a kórházban vagy, és minden rendben van!

Valóban a zöld víz azt jelenti, hogy bekakilt a baba a vízbe.

Kérlek majd jelentkezz, hogy mi újság!

2011. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ha elmentél dokihoz, akkor írd meg mit mondott!szurkolok!
2011. szept. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Második vagyok még1x

A magzatvíz nem sűrűn folyós! Szóval már ezért is nyákdugóra szavazok (továbbra is :o)


Nekem egyik gyerekemmel volt magzatvízszivárgásom, az teljesen átlátszó, színtelen-szagtalan.

Amikor meg már elfolyik az egész, akkor véres, de nem sűrűn folyós és inkább barna színű.


Egy nőnek a kórház folyosón mellettem toccsant ki a földre az egész magzatvize, amíg én kontrollra vártam, szóval jól megfigyeltem, és a sajátom ugyanolyan volt később...


Egyébként ha bármi "gond" lenne, 34 hetesen már szép egészséges lesz a baba akkor is, ha valami miatt muszáj megszületnie.


Legjobbakat, amint tudsz, majd jelezz kedves Kérdező, hogy hogy alakultak a dolgok!

2011. szept. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!