Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltam vizeletvizsgálaton,...

Voltam vizeletvizsgálaton, mert lázas voltam, hánytam, derékfájás, és érdekes színű volt a vizeletem. Most labor azt írja, hogy a Vizelet UB fokozott. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vizelet urobilinogen. Epefestek lebontasanak vegtermeke. Lehet magas attol, hogy beteg voltal, esetleg gyogyszert is szedtel, ami kicsit fokozott majmukodest okozott. Nem egy veszes lelet. Csinaltass egy kontroll 2 het mulva.
2009. márc. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és lehet a májműködés attól fogokozz, hogy fogamzásgátlót szedek?
2009. márc. 26. 19:54
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet attol is, bar ritka mellekhatas. Ahhoz viszont csinaltass egy labort majenzimekre kihegyezve (GOT, GPT, gammaGT, bilirubin), vizeletbol urobilinogen. Akkor, ha a betegsegbedbol mar legalabb 2 hete megggyogyultal.


Ha tartosan magasak a fog.gatlotol a majfunkcios eretekeid, valtani kell mas keszitmenyre elso korben.

2009. márc. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!