Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 napja menstruálok, orvoshoz...

15 napja menstruálok, orvoshoz menni nem tudok csak 2 hét múlva, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Harminc felett vagyok, fogamzásgátlót szedek, anélkül is rendszeres, 4-5 napig tartó vérzésem volt mindig, terhes biztosan nem vagyok. Mi lehet az oka hogy még mindig vérzek?
2011. jún. 26. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem várnék még két hetet az orvossal.Ez komoly dolog is lehet, bár nem akarlak ijesztgetni. Ess be akármilyen ügyeletre, ha másképp nem megy.
2011. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én így voltam mint te, és majdnem elvéreztem otthon.Azt hitték először, hogy méhen kívüli terhes vagyok.Aztán már ki sem engedtek, kellett egy küretet csinálni, és a szövettan azt mutatta ki, hogy hormonális okai voltak a dolognak.De nagyon durva volt.Nehogy várj 2 hetet, én 2 napot sem várnék a helyedben.
2011. jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem várnék a helyedben. Menj be ügyeletre, mert nem normális dolog. És ha még két hétig nem áll el? Olyan súlyosan kivérezhetsz, h csak na.
2011. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem erős vérzés. Inkább olyan, mintha az utolsó előtti napon lennék. Nem tudok korábban elmenni, még ügyeletre sem. Napközben dolgozom, este meg gyerekkel vagyok. Nem tudom kire rábízni, nőgyógyászhoz meg nem vinném. Fájdalmam nincs, nem érzem rosszul magam, csak "egyszerűen" nem akar elmúlni a vérzésem.
2011. jún. 26. 17:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó, hát ez megint olyan dolog, kérdeztél, mi adtunk tanácsot, de elfogadni nem akarod.Akkor fölösleges volt kérdezned.Mindent meglehet oldani csak akarni kell.A te egészséged, te tudod mit csinálsz.
2011. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet hormonális probléma, de akár endometrium carcinoma is! Én a helyedben nem várnék 2 hetet, de te tudod.
2011. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elfogadnám, de komolyan nem tudom hova tenni a gyereket. Nem kicsi már, de nem is elég nagy -egyedül nem hagynám még a folyosón sem, a vizsgálóba meg semmiképpen sem kellene neki bejönnie. EL akarok menni orvoshoz mindenképpen, de egyenlőre nem látom megoldhatónak, sajnos
2011. jún. 26. 18:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem akarok károgni, de ha kórházba kerülnél, akkor ki vigyázna a gyerekre? 20 percet egyedül a folyóson még egy ötéves is kibír.
2011. jún. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Anya, anyós, apa, nagyik, szomszéd, barátnő? Senki? Ezt azért nehezen hiszem. Nem egy hétre kell lepasszolni csak 1-2 órára.
2011. jún. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valahogy muszáj lenne megoldanod... Ha másképp nem megy, idd magaddal, és kérd meg az asszisztenst, hogy addig vigyázzon rá. De csak van vki, aki elmenne veletek, vagy vállalná tényleg pár órára nem? Vagy a mhelyeden kérj néhány szabad órát, akár ajánld fel, hogy később ledolgozod, de orvoshoz kell menned. HA ezt nem értik meg, az gáz. Nem játék!!!
2011. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!