Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Úgy tűnik megint gombám van,...

Úgy tűnik megint gombám van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár héttel ezelőtt kaptam egy szájon át bevehető gyógyszert enyhe gombásodásomra. Szeretkeztünk párommal és utána megint éreztem viszkető, égő érzést, és folyásom is van, bár nem darabos, és nem büdös. Holnap megyek dokihoz, ma már nem igazán éreztem, hogy viszketne. A fokhagyma kapszula segítene e abban, hogy megelőzzem? Grapefruit cseppet szedek, de úgylátszik kevés. Párom múltkor nem kapott kezelést, mert kérdeztem, de a doki aztmondta ez nem is igazból fertőzés, úgyhogy nem kell. Lehet hogy csak a hüvelyflóra felborulása miatt viszket, ég? Mert kb 10 hónapja küzdök, azzal, hogy nincs normál flórám.
2011. jún. 27. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
A volt csajomnak is volt ilyen problémája, de én kb. a mai napig nem tudom pontosan mi volt, mert mondta, hogy ph., h megcsaltam és azért, h lelkileg meg stb... jobbúlást Neked!
2011. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is pont így vagyok ahogy Te!Igazából én canesten krémet szoktam használni, és nagyon jól bevált!Sajnos nekem is sokszor visszajön, és nekem azt tanácsolták ha még egyszer lesz ilyen mindenképp menjek nőgyógyászhoz!
2011. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én már annyi mindent kaptam több ezer ft-ért de még canestent sosem javasoltak. Megcsalás kizárva nem is félek ettől, csak nem tudom már mit tegyek, hogy elkerüljem. Köszönöm a válaszokat.
2011. jún. 27. 14:58
 4/6 yuda ***** válasza:

Azt kívánom, hogy mihamarabb találják fel a tökéletes kezelést, de amig ezt nem teszik, addig tudomásul kell venni, hogy egyik ember ilyen, másik olyan ..és vannak akiknek ez gyakrabban visszatérő probléma.

Sajnos- teszem hozzá :)

2011. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy a párodat miért nem kezelték? Így tök simán visszafertőzhet,szerintem erre is érdemes lenne rákérdezni újra.

A hüvelyflóra hiányát kezelték valamivel?

2011. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5 hónapja kezelik a hüvelyflóra hiányát, de nem sok sikerrel. Rákérdezek újra a partner kezelésére, mert ez íg nem jó.
2011. jún. 27. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!