Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy ennyire zavaros...

Normális, hogy ennyire zavaros az utóbbi időben a menstruációm?

Figyelt kérdés

Eddig mindig rendszeres volt, csak egy-két nap késés volt jellemző, nagyon ritkán volt bajom vele, de az utóbbi fél évben valamitől csak úgy zavarossá vált. Késik 20 napot, vagy csak nagyon kevés jön fájdalom mentesen (általában mindig bő vérzés és muszáj fájdalomcsillapítót bevennem), kimarad egy hónapot, aztán megint megjön rendesen, most meg már több, mint 10 napja késik.

Engem nem zavar, csak kezd kicsit aggasztani, eddig semmi baj nem volt vele.

Most 15 vagyok.


2011. jún. 27. 16:35
 1/3 anonim válasza:

Szia

Szerintem fordulj orvoshoz biztosan meg tudja mondani mi a baj és ha kell ad gyógyszer , mert ilyenre általában gyógyszert adnak ,

de ha ideges vagy sokat az is okozhatja a problémádat

2011. jún. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
meg mivel még csak 15 vagy ez előfordulhat tehát nem kell megijedni de szerintem is kérdezd meg az orvost
2011. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valószínűleg majd az lesz!
2011. jún. 28. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!