Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor számíthatok rá, hogy...

Akkor számíthatok rá, hogy hamarosan megjön? És mégis mennyi idő? 11/L

Figyelt kérdés
Beerősödött a fehérfolyásom, és nagyonzsíros a hajam, az arcom meg tele van patanásokkal. Minden hirtelen lett. Ott nagyon szőrös vagyok, a hónomnál borotválom, a melleim sem kicsik már. Tudom ezt így nehéz lenne megmondani, de úgy kb. mennyit kell még rá várnom? amúgy 163 cm vagyok.
2011. jún. 28. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hamarosan meg fog jönni.Azért legyen nálad mindig egy betét ha mész valahova.
2011. jún. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1-2 éven belül. Legyél felkészülve, beszélj erről anyukáddal is, hogy ne érjen teljesen váratlanul a dolog.
2011. jún. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 2 év, én 14 voltam mikor megjött és előtte talán egy évvel kezdtem patis lenni:S azóta is :S 20L
2011. jún. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16 éves korodig nem kell aggódnod. Ha akkor sem menstruálsz, akkor viszont menj orvoshoz!
2011. jún. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én már 8 éve korom óta pattanásos vagyok, és semmilyen krém nem jó rám. :( kicsit koránérő típus vagyok. :S
2011. jún. 28. 11:50
 6/7 anonim válasza:
nekem nem volt semmi jele annak, hogy meg fog jönni. én 13 éves voltam.
2011. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a mellek novekedesenek elkezdese utan egy evvel kb. lehet szamitani.ha ez is egyezik,akkor szamits ra..de sztem ne vard,mert nem olyan jo az hogy havonta megnyomoritja a programod..nincs strand (nyaron), sokaknak faj az alhasa..gorcsol..ilyenkor fokozottan ugyelned kell a higeniara..jobb a napi tobb zuhanyzas termeszetesen...vanna akik ilyenkor erzekenyebbek lelkileg,masok hisztisse vlnak:S

mellben ilenkor csomok is jelentkeznek..ezek aprok es a menzesz lejarta utan vissza is szivodnak..de nagyon maceras..

2011. júl. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!