Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlással kapcsolatba...

Fogamzásgátlással kapcsolatba lenne kérdésem, valaki tud "segiteni"?

Figyelt kérdés
fogamzásgátlással kapcsolatban szeretnék kérdezni. az elözö hónapban az utolso kettőt rosszulszettem be.. nemvolt nálam a gyócer és aznap amikor az utolsot szedtem egy orváal később mint az ideje 2őt vettem be. egyszer már volt iylen h nem vettem be akkoris másnap vettem be a kettőt mert igy tanácsolták.. elözö hónapban miny másnap hétfőn megjött pedig csak csütörtökön kellett volna. de elözö szombaton a barátom elment bennem majd következőhétvégén is de nemvolt kiegészitő védekezés. msot szünetem van az ehavit pontosan szedtem be.. ma nemjtöt meg várok csütörtökig de egyre idegesebb vagyok h elrontottam.. vki? (görcsöltem azota de nemtudom h jelent e vmit..)a symicia gyócert szedem az egy erős gyócer álitolag. 3mg/0,02 mg. 21 darabos
2011. jún. 28. 16:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

jaj te kislány

akkor menjetek el gyógyszertárba bnőddel

és vegyetek egy olcsóbb tesztet,

reggeli első vizeletből kellene

az a tuti

de hátha megjön lehet hogy az idegtől késik csak.

2011. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

vesgyél tesztet de mondom szerintem csak a gyógyszer kavart be.

legközelebb meg jobban vigyázzatok!

2011. jún. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
hát csütörtökön kiderül. hanemjön meg gyocertár csak eléggé idegeskedek attolfüggetlenül.. multkor meg a gyocer miat tjött meg korábban szerintem de azthittem beáll igy hétrőfre.. de nagyonremélem h megjön.. de még azona héten h szünetem volt amikor ez as gyocer keveredés volt nemvolt kiegészitő védekezés ugye. de ienkor ha gyocerkeveredés van "elmulik" a hatása vagy mi?:SS
2011. jún. 28. 16:49
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy terhes akkor ennek örömére vegyél egy helyesírási kéziszótárt...
2011. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
-.- ha nemteccik ne olvasd. -.- ha teCCik hanem igy irok. (:
2011. jún. 28. 21:26
 16/16 A kérdező kommentje:
ha nem*
2011. jún. 28. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!