Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kipróbálhatom a tampont mikor...

Kipróbálhatom a tampont mikor már kezd elmúlni a menstruációm?

Figyelt kérdés
Még sose próbáltam feltenni,most csinálom először.Pár helyen már utána olvastam és azt írta, hogy akkor könnyebb felrakni,ha erősebb a vérzés,de nekem már kezd elmúlni.Azért szeretném kipróbálni,mert nyáron pont akkor fog megjönni,mikor táborba leszek és megyünk strandra.Nem tudom, hogy fürödjek-e,de kicsit kellemetlen kisnaciba betétet hordani,meg napozni is szeretnék.Ezért jobb lenne ha itthon próbálnám ki,de félek, hogy nincs elég vérzésem és fájni fog.Esetleg fel tudna valaki világosítani?
2011. jún. 29. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fog fájni, de kicsivel próbálkozz. Próbáld meg jól felhelyezni. Kövesd az utasításokat a leírásban. soha ne hagyd fent 4-5 óránál tovább, max. éjszaka, én legalább is akkor szoktam.
2011. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ha már nem vérzel annyira erősen, akkor szerintem is nehezebb feltenni...bár én a menzesz telje ideje alatt tampont teszek fel, de én azért már gyakorlottabb vagyok:) Most ne próbáld meg én azt mondom, várd meg a kövi hónapot, ha addig még nem mentek kirándulni. De én amúgy nem mennék tamponnal sem fürdeni, kitágul a hüvelyed és bejut a víz, amivel együtt kórokozók is bejuthatnak, plusz feláztatja a tampont amiből szivárogni fog a vér, nem kellemes látvány mikor folyik végig a combodon... Tapasztalat.

21/L

2011. jún. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az a baj, hogy a következő hónapba megyek, ezért lenne sürgős, hogy kipróbáljam,de most alig van meg a menstruációm.Tegnap próbáltam,de feltenni se tudtam,mert egyszerűen nem megy fel.Csak a hegyét nyomtam bele,de tovább nem bírom.:s
2011. jún. 29. 11:17
 4/4 anonim ***** válasza:

második válaszoló sok butaságot írt

egy jól felhelyezett tamponból nem folyik semmi, ha nincs teljesen tele, főleg nem víz a fürdés után

én majdnem az elejétől használok tampont, nehezebb felrakni a mensi végén, de nem lehetetlen

2011. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!