Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véletlen lenne hogy mindig...

Véletlen lenne hogy mindig ugyanekkor jön meg? (lent)

Figyelt kérdés
Régen mindig 20 naponta jött meg de már egy jó ideje folyton ingadozik 20-26 nap között változó.De tök mind1 neki hogy 21 vagy 26 vagy 23 nap mindig egy szombati napon jön meg.Már hónapok óta így van. Ez csak véletlen vagy naphoz is köthető hogy mikor jön meg?:D
2011. jún. 29. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

hát ne haragudj, de ez hülyeség... Egy hét 7 napból áll, ergo szombattól szombatig 7 nap telik el. Csak akkor jöhet ki így, ha a napok száma osztható 7-tel: 21, 28, 35, stb.

Gondolkozz kicsit... A 23, 26 ki van zárva, ez az, amit nem hiszek el...

2011. jún. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem értem mit mondasz :D de akkor inkább irok példát.

most 18án jött meg szombaton és ez a 24.-ik nap volt. előtte május 21-én jött meg szombaton és az 21.-ik nap volt. előtte április 23-án jött meg és ez a 22.-ik napra esett.

na?:d

2011. jún. 29. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem öt hetente szokott megjönni, így nekem is mindig ugyanazon a napon, nincs ebben semmi különös szerintem.
2011. jún. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
drágám, te el vagy tévedve. Kezdettől kezdetig kell számolni. Tehát mégegyszer, hogy értsd: akkor kezdd számolni, mikor MEGJÖN, ne mikor ELMÚLIK... Olyan pontos 28 napos ciklusod van, mint a huzat. Akármit mondasz, április 23-tól május 21-ig 28 nap, azaz négy hét telt el. Tehát logikus, hogy szombatonként jön meg...
2011. jún. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jolvan köszi én ezt nem tudtamxd
2011. jún. 30. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!