Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mondjam meg az új nőgyógyászna...

Mondjam meg az új nőgyógyásznak, akihez először megyek, hogy voltam már korábban másiknál?

Figyelt kérdés
4x voltam egy helyi orvosnál, gyógyszert kaptam, kenőcsöt, de nem oldotta meg a problémámat, és azt mondta várjak fél évet. Ezért megyek most el egy másik orvoshoz, de nem tudom mondjam-e meg neki hogy jártam már ezzel másnál, és hogy ő mire jutott.
2011. szept. 13. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
persze, mielőtt még ő is ugyanazokkal a szerekkel kezdene kezelni, ami egyszer már nem használt
2011. szept. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindenképpen. Eleve jogod van független szakvéleményhez, így elmondhatod neki, h már voltál, de nem érzed, h javítana a helyzeten.

Viszont vigyázz! Van olyan doki, aki az adott esetben elküld, de akkor te másikhoz menj. Soha ne mondd meg az előző orvos nevét, csak a kezelésről beszélj. Ha rákérdez a névre, akkor is mondd, h nem az a lényeg. Mert pl. barátaiktól, feletteseiktől nem szoktak beteget elvenni. Ha nem tudja az előző orvos nevét, akkor meg ilyenről nincs szó.

2011. szept. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tegnap voltam is az orvosnál, és elmondtam neki a tényállást. Nagyon megértő volt, másik doki nevét véletlenül sem említettem. Úgy néz ki sínen vagyok :)

2011. szept. 16. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!