Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eléggé távol van egymástól a...

Eléggé távol van egymástól a két mellem és ez kezd kicsit zavarni. (Azt hiszem úgy mondják, hogy távol ülőek) Vannak olyan tornagyakorlatok vagy bármi, amitől kicsit közelebb kerülnek egymáshoz?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm!

17/L


2011. júl. 2. 20:22
1 2
 11/12 anonim válasza:
A távol üllő/álló kinek hogy tetszik, az tenyérnyi távolságot jelent vagy nagyobbat? Mert speciel hidd el nagyon szép tudd lenni mikor egy "szétartóbb" hölgy hanyatt fekszik. Nem kell minden cicinek ugyan úgy ki nézni;)
2011. júl. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én ffi vagyok és egyáltalán nem számít hogy egy nő mellei milyen messze állnak egymástól.Inkább fogadd el magad így és szeresd magad így és más is fog, hidd el!Egyáltalán nem lesz vele semmi gondod.Sőt a legtöbb nőnek az egyik melle kisebb mint a másik mégsem hallottam egyetlen ffi társamtól hogy az bárkit is zavart volna!Fel a fejjel!
2011. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!