Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok az egyik...

12 éves vagyok az egyik mellem 2cm-rel nagyobb mint a másik tudom hogy ennek igy kell lennie de szerintem a 2cm már sok?

Figyelt kérdés
egyszer be ütötem az egyik mellem ehez van köze hozzá?
2011. júl. 3. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs semmi gond.
2011. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok. Ne aggódj. Valamelyik nap néztem a tv-t és volt benne vmi "celeb", neki plasztikázták a cicijeit és az ővé sem volt egyforma. Egyikbe nagyobbat raktak a másikba kisebbet. :)

Szerintem ne aggódj.

2011. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Még bőven fog változni a cicid mérete és formája.
2011. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
az még változhat,de azért vigyázz.xd
2011. júl. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Majd akkor problémázz ilyeneken, ha teljesen kifejlődtél és akkor durva a különbség.

Nálam majdnem egy egés kosárméret, nem igazán zavar a dolog, bár sose kapok olyan melltartót, ami mindenhogy jó. :(

2011. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :D
2011. júl. 4. 09:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem az érdekelne, hogy azt a 2 cm-t hogy mérted le?

körbe, vagy "magasságra", vagy hogy érted? egyszerűen fogalmam nincs mire gondolsz

2011. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is 12 éves vagyok és kb. 3-4 éven kezdett noni a mellem és az egyik nagyobb volt a másik még talán nem is nott (kb. 1-2cm rel nagyobb) és most egyformák persze nem teljesen xD
2011. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

12 évesen mekkora melled lehet?!


gondolom nem valami nagy..


amugy minden nonek az egyik melle nagyobb mint a masik..szoval nm gond...

2011. aug. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hát ezzel kapcsolatba hogy mekkora lehet 12 évesen egy "kislány" melle hát elég nagy, b.nőmnek 10 éves kora óta nem sokat nőt és hát most eléggé nagy...:) naki is elég nehéz melltartót találni mert sok bolt csak külön rendelésre hoz a méretében:) ez 11 évesen is így volt nála és nincs semmi baj az egészségével
2011. aug. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!