Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A mellbimbóm nagyobb a kelleté...

A mellbimbóm nagyobb a kelleténél (szerintem) esetleg valami beavatkozás, vagy valamivel kiküszöbölhető?

Figyelt kérdés
normális testalkatom van(180cm/80kg), napi rendszerességgel járok konditerembe, nem szedek semmiféle fitness szert, nem is koxolok, de a mellbimbóm elég bután kifelé áll, hegyesedve, pólón keresztül zavaró, póló nélkül annál is inkább.Világ életembe sportoltam versenyszerűen. Ha hideg éri, vagy kicsit megnyomom, visszamegy a normálisnak mondható méretre egy kis időre. Régebben volt mind a két mellbimbómban valami csomó szerű, de semmi komoly, orvos látta, azóta elmúlt. Csakhogy ez így maradt. Szeretnék tanácsot kérni, mivel nagyon zavar, hogy sok mell edzés, vagy esetleg valami kisebb fajta plasztikai műtét segíthet a dolgon? nem hirtelen fogyás vagy hasonló az oka. Egyszerűen ilyen.Előre köszönöm a válaszokat. 17/F
2010. júl. 1. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
ha raknál fel róla képet megmondanám hogy nagy-e vagy nem :)
2010. júl. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyet ertek az elozovel
2010. júl. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ugyan ez a problémám nekem is!!! De ha nem húzódik vissza akkor műtéttel lehet eltávolítani a mirigy álloményt ami ott van! Csak hogy elég 500ért csinálnák mert nem támogatja a TB ami elég húzós!! Persze korházba is megcsinálják a TB támogatásával de össze csapják és lehet h csúnyáb lesz!!! Ugy h én most gyűjtögetek.:D
2010. júl. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ragaszd le egy sebtapival. Akkor nem fog látszani a bimbaja nők is szokták ezt csinálni ha nincs rajtuk melltartó.
2010. júl. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy ez mitől lehetett ilyen. Ragtapasszal nem járhatok strandra...amúgy meg nem akarom birizgálni hogy normálisan álljon...:S:) lehet elmegyek orvoshoz, hátha valamit tud az ügy érdekében tenni:) köszi a válaszokat
2010. júl. 9. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!