Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondtátok el a szüleitekn...

Hogy mondtátok el a szüleiteknek, barátaitoknak?

Figyelt kérdés

1:megjött a menzesz

2:nem vagy szűz

3:hüvelygombád van

mit mondatok neki? hogy mondtátok el?


2011. júl. 3. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem teketóriáznék rajta,mert mindegyik tök természetes dolog.(Már ha tényleg mindegyiket meg akarom osztani a barátaimmal)
2011. júl. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. csak anyámnak, iszonyúan fájt a hasam, úgyh. bőgve mentem hozzá gyógyszerért, és úgy.


2. nem mondtam el nekik, nem hiszem,h. ezt be kellene jelenteni, elég idős voltam már. barátaimnak meg simán elmeséltem.


3. nem volt soha, de ezt sem kell közölni senkivel sztem.

2011. júl. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezekhez a barátaimnak nincs köze, nem tartozik másra csak rám!


A menstruációmat csak anyunak mondtam el, így; anyu nagylány lettem. Arról nem beszéltem nekik, hogy már nem vagyok szűz, illetve ha valami problémám volt ott lent, akkor felkerestem a nőgyógyászt, de ezt se kötöttem senki orrára.


20/L

2011. júl. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1. menstruációt nem mertem elmondani, kínosnak éreztem, de mamám megtalálta a wc padlóján felejtett véres betétem... :DDDD

2. nem mondtam meg neki, ha jól emlékszem, de evidens volt, ha már ott aludtam 16 évesen az akkori barátomnál

3. hüvelygombám még nem volt szerencsére, valami más fertőzésem már igen, de akkor már vagy 25-26 lehettem, semmi ciki nem volt benne, spontán megkérdeztem, neki volt-e már hasonló, persze ilyennel nőgyógyászhoz fordulj, ne a mamádhoz

2011. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minél egyszerűbben,ez a lényeg!
2011. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell ezen problémázni. Mindent mondj úgy, ahogy leírtad.
2011. júl. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!