Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki jár iskolapszichológushoz:...

Aki jár iskolapszichológushoz: elmondjátok az osztálytársaitoknak, barátaitoknak?

Figyelt kérdés

Miért "gáz" ha valaki jár? Én most járok, és azon görcsölök, hogy nehogy valaki olyan, akit ismerek észrevegye ahogy bemegyek és kijövök. Nem merném elmondani senkinek és úgy érzem, megalapozott a félelmem. Nem érzem úgy, hogy ez az én hibám lenne, ha nem tartanák "gáznak", akkor én sem titkolóznék.


Ki mit gondol erről?


2011. okt. 27. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért számít gáznak, ha náunk lenne, szerintem én is járnék :S Viszont tényleg gáznak számít...
2011. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mért lenne gáz? Ha van ilyen az iskolában,akkor biztos szükség is van rá.Más is jár oda,nem csak Te egyedül.

Járjál,reklámozni nem kell,de ha megkérdezik,ne tagadd le.Szerintem jó,hogy vannak.

2011. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, sőt nagyon tiszteletre méltó, hogy elmész hozzá.


Amúgy azt gondolom, hogy egy kis közösség (pl. te sulid) közvéleménye úgy alakul, hogy valakik ha te emelt fővel mész be a pszichológushoz, akár el is dicsekszel vele, és mondod mindenkinek, hogy milyen jó, elterjed ez a fajta viszonyulás, és nem fogják gáznak tartani.

Ellenben ha szégyenkezve, bujdokolva jársz hozzá, MERT TE MAGAD GÁZNAK TARTOD, és ÍGY lát meg valaki, ő is gáznak fogja tartani.

Így működik a társadalmunk...


(Amúgy akinek egy kis fogalma van az életről, arról, hogy mennyire nem habostorta, az azt is tudja, hogy sokszor szükségünk lehet pszichológus segítségére. Ebben nincs semmi.)


Még egyszer: minden tiszteletem a Tiéd, hogy ilyen bátor vagy és jársz hozzá! Légy büszke magadra!


:)


35/N

2011. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

abszolút nem gáz.

az a gáz,ha valaki gáznak tartja.

ha megy a hasad elmész a háziorvoshoz,ha a lelked nincs rendben pszichológushoz mész ennyi.

én is járok,nálunk nagyon sokan járnak a suliban,az osztályból is ,és senki nem érzi ezt gáznak,teljesen természetes.

2011. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*valakik SZTORNÓ
2011. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
miért ilyenek az emberek ?? VÁLALD MÁR FEL HOGY MILYEN VGAY? B****A MEG !!!
2011. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

" miért ilyenek az emberek ?? VÁLALD MÁR FEL HOGY MILYEN VGAY? B****A MEG !!!"


Egy csapat fegyveres neonáci között felvállalnád, hogy zsidó vagy?


Néha a biztonságunk miatt jobb nem felvállalni dolgokat. Ha ez kitudódna, akkor jó ideig nagyon furán néznének rám. Van így is épp elég bajom, elhiheted.

2011. nov. 20. 17:01
 8/9 anonim válasza:
nekem is sok dolgom van, de az hogy kel neked valami akkor ezt fogadják el, mert azok az igazi barátok ... én tudom mt beszélek, hidd el ...
2011. nov. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A többséggel egyetértek. Egyáltalán nem gáz, és bármilyen nehéz is, aki annak hiszi azzal nem kell foglalkozni, maximum sajnálni, amiért éretlen. Voltam iskolapszichológusnál én is, és bár nem mentem sokszor, a barátaimnak előre elmondtam, hogy megyek, és támogattak, valamint utána is lazán kezelték. Ami azt illeti, volt aki miattam ment el, mert pozitívan nyilatkoztam az egészről, és ő a mai napig jár. Osztálytársaim közül majdnem mindenki tudja, csak az nem, aki nem kérdezte, és aki tudja az rendben van vele. A közösségtől függ, hogy mennyire készek felfogni, ez mennyire nem "gáz" dolog. Titkolózni nem kell, hirdetni sem, tagadni meg pláne. Egyébként hányadikos vagy? Ha fiatal, akkor lehet azért érzed úgy, az osztályodban az ilyesmi gáznak számít.
2013. aug. 22. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!