Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ez hüvelygomba? Átterjed...

Lehet ez hüvelygomba? Átterjedhet a páromra? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Én mindig csak zuhanyzok, ám nemrég fürödtem, áztattam magam rendesen. Azóta viszkető égető érzésem van ott lent, piros is. Együtt voltam a párommal és utána neki is viszketett, piros volt lent! Ez gomba lenne? :S
2011. júl. 4. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:

gomba vagy más fertőzés

irány a doki

2011. júl. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. A gomba csak nőknél okoz tüneteket, férfiaknál nem. Szerintem véletlen egybeesés a fürdéssel, valamelyikőtök összeszedett valami fertőzést. Egy biztos: mindkettőtöket kezelni kell, különben egymásnak fogjátok adogatni. Magától meg nem múlik el.
2011. júl. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Canesten krémmel kenem magamat, attól jobb, de a párom nem hajlandó bekenni magát. Én a fürdésem után éreztem szinte egyből hogy viszket, szerintem attól lehet :/ vagy a túlzásba vitt intim higénia :/

azért köszönöm a válaszokat

2011. júl. 4. 08:50
 4/8 anonim ***** válasza:

A pároddal nem szexelsz, amíg nem kezelte ki magát. Hidd el, meggyőzi :)

Ezt a "túlzásba vitt intim higiéniát" pedig gondod át, azt azért remélem érzed, hogy nem normális, hogy beleülsz a kádba és máris bajod van tőle.

2011. júl. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát én 5-6 éve nem ültem kádba ...
2011. júl. 4. 08:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne kenegesd magad semmivel, hanem menj orvoshoz és mondd el, hogy a párodnál is voltak ilyen tünetek, ha ő nem hajlandó kezeltetni magát, akkor visszafertőz téged is.
2011. júl. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó, akkor mondom, én hetente legalább kétszer veszek nagy habos fürdőt és semmi bajom nincs tőle. Kezeld ki, aztán hagd a hüvelyflórád újratermelődni, utána nem lesz semmi gond.

A párodnak meg tényleg egyszerűen mondd meg, hogy amíg nem kezeli ki magát, addig nem szexelsz vele, mert az egészséged kockáztatja. Ennyi :)

2011. júl. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem a fürdéstől jött elő, értsd már meg, viszont a víz csípi, hiszen gyulladt az egész.
2011. júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!