Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még nem jött meg, és 1-2...

Még nem jött meg, és 1-2 napja "fehérfolyásom" van, vagyis azt hiszem. Most akkor ez arra utal, hogy meg fog jönni, vagy valami baj van?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat .. ;-)))
2011. júl. 4. 11:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és tudom, hogy azt mondják hogy fehérfolyás után egy évre fog megjönni, de nekem már régebben is volt, csak most intenzívebb .
2011. júl. 4. 11:55
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatjuk pontosan. Ez meg, hogy egy évre fog megjönni, ez hülyeség szerintem. Amúgy addig örülj míg nincs meg :) de a biztonság kedvéért jó, ha ezentúl van nálad betét, görcsoldó, hogy ne érjen meglepetésként:)
2011. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

hát ez változo...nálam pl fél évre rá jött meg az első

elég valoszinű hogy neked is hamarosan megjön,ha intenzivebb

baj biztos nincs, ne izgulj :)

2011. júl. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi ! :)<3
2011. júl. 4. 12:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem is vettem észre h folyásom van, cska egyik este fájt a hasam és reggelre hopp megjött xD

És igazuk van az előttem szólóknak, mostantól legyen nálad mindig betét!

2011. júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem látod, hogy gond lenne vele (rossz szagú, csípős), akkor valószínű minden oké. De ha sárgás, zöldes színű, nagyon sok vagy bármilyen szempontból furcsa, akkor beszélj anyukáddal.
2011. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy 16 éves korodig kell megjönni a menstruációnak. Ha akkor sem menstruálsz, akkor orvoshoz kell menned!
2011. júl. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia!:) nincs semmi baj h még nem jött meg! :) inkább örülj neki! mert nekem pár napja jött meg és hát tény h nem ez a világ legjobb dolga! :) de ne izgulj meg fog jönni! és am hány éves vagy?
2011. júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!