Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy általános nőgyógyászati...

Egy általános nőgyógyászati rákszűrésen vizsgálják a mellet is?

Figyelt kérdés
Hogy nincs e benne csomó vagy valami? Vagy ahhoz máshova kell menni?
2011. júl. 5. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen.Orvostól függ.Hallottam olyat aki kér egy fix árat,de ebben a rákszüréstöl az ulrahangtol a mellvizsgálatig minden benne van.Én akihez járok ott ezek külön vanna,viszont lehet szolni hogy nézze meg.Szóval dokifüggő meg ha panaszod van mond neki,vagy ha csak meg akarod nyugutatni magad hogy nincs gond.
2011. júl. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg igen. Ha hanyagságból elfelejtik, kérni kell.
2011. júl. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha SZTK rendelésre megyek, akkor én is kérni szoktam, hogy nézze meg azt is. A magán dokim megnézi kérés nélkül.
2011. júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. Sztk-ba megyek, akkor nyugodtan kérhetem, ha esetleg magától nem nézi meg?
2011. júl. 5. 09:51
 5/5 anonim ***** válasza:
az általános nőgyógyászati rákszűrésbe beletartozik, bár 35 év alatt (paciens) kevés doki alkalmazza. de kérni lehet.
2011. júl. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!