Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Mesélnétek nekem ciki...

Lányok! Mesélnétek nekem ciki helyzeteket?

Figyelt kérdés

menstuációval kapcsolatosan kérdezem :)


ami veletek megtörtén :DDDD


2011. júl. 6. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Nem velem történt, hanem az osztályomból két lánnyal. Az egyiknél egyszer betét nem volt, a másiknál egyszer görcsoldó nem volt. Én mentettem meg őket a bajban, mert nálam szinte mindig van mindkettő egy kis tasakban. Az ilyet sose értem. Ha az ember számít rá, hogy a következő napokban megjöhet, akkor miért nem tartja ezeket magánál?! Szerintem ezekből szokott adódni a legtöbb cikis helyzet, de ezt ki lehetne könnyen védeni.
2011. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
73%

Nem menstruációval kapcsolatos, de elég ciki:


Torna órán kikapcsolódott a melltartóm. Mikor a tanár félrefordúlt elkezdtem nyulkálni a hátamban, amit a suli ablakból, végignéztek a többiek :D

2011. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer suliban jött meg. Tök váratlanul,nem számítottam rá. Persze nem volt nálam betét. Majdnem az egész tesiórát a wc-ben töltöttem,amikor a barátnőm végre hozott nekem betétet az énektanárnőtől..mert az osztálytársaimnál sem volt(vagy csak nem akartak adni...) elég gáz volt,mondhatom. És utána még a tornatanárnak(aki férfi) mondani, hogy hol is voltam pontosan...(:

15/L

2011. júl. 7. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!