Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha 16 évesen nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha 16 évesen nincsen barátom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kezdjük ott,h nem vagyok csúnya és természetesen volt már barátom 13-14 koromban.Nagyon sokat szoktam eljárkálni a barátaimmal bulizni,discoba..Volt egy srác akivel nagyon jóba voltam tavaly,de átvert és közben összejött egy csajjal.Még mai napig is szeretem a fiút,annak ellenére,hogy ő csak barátként tekintett rám.Azóta összeakartak velem jönni,de mindenkit elküldtem a fenébe.

Baráti társaságomban mindenkinek van pasija ,csak nekem nincs és ez nagyon rossz.Viszont ha nekem is tetszik egy srác akkor nem merek lépni,mert vmitől félek..

Szerintetek ez normális?


2010. júl. 12. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát az hogy nincs barátod, az normális. De az, hogy félsz valamitől, az abnormális. Mert mitől félsz???
2010. júl. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi baj, de írhatnál magadról pár sort pivátban
2010. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem baj.
2010. júl. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

19 vagyok nincs barátom, szerintem ez egy normális dolog. Én körömben is mindenkinek van barátja, barátnője , férje, felesége. Nekem csak kutyáim vannak, még van rengeteg időm.:D

Ha nem mersz lépni, akkor ugy sosem fogod megismerni a pasit. És így nem tudod elfelejteni a volt pasit. Szal .. bátorság:)

2010. júl. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha van kedved írj privit, de ha fejér megyeii v közeli vagy
2010. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Normális, de kitartás, majd csak jön valaki!

:)

2010. júl. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat:)
2010. júl. 12. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!