Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz ha 15 évesen...

Szerintetek gáz ha 15 évesen nem voltam még lánnyal? 13 évesen voltam de csak smároltunk azt is párszor és semmi tapasztalatom nincsen mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 15:01
1 2
 1/12 anonim válasza:

De nagyon gáz-.-

Kurv.@ gáz hallod.

Mégis mi a fenét akarsz 15 évesen? Tudod általában mennyi idősen szokták elveszíteni a szüzességüket?17-19 évesen.Ha nem több.Van olyan aki még 20 évesen is szűz,ismerek ilyet, és nem érzi cikinek.Csak azért érzed cikinek, mert az oszt.társaid fele már rég túl van rajta ugye?Neked semmit sem kell elkapkodnod. Ha akarsz tapasztalatot szerezz be egy barátnőt.Majd jön aminek jönnie kell.

Ha elakarod siettetni? Hát akkor discoba kell menned.

2010. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz,az a gáz,ha 13-14 évesen kezded el a szexet ...

16/L

2010. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De nem nemi élet terén gondoltam, hanem a lányok által kapott tapasztalatra amit én nem kaptam meg és semmit senmtudok róluk..
2010. júl. 26. 15:12
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
ultra gaz. en mar 5 evesen vegigkurtam a kozepso csoportot. eloszor a Katikat, aztan a Jucit, utana az Andikat...meg a Pistiket is, de az veletlen volt. :$ olyan szep szoke furtjei voltak, mint a lanyoknak. 6 evesen meg mar randiztam az ovonenivel. aztan meg dobott egy 4 eves miatt. szal ultra gaz. javaslom, most kezdj el elni, amig nem keso...:D
2010. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Kicsit érthetőbben kellet volna akkor írnod a kérdést.:P

Sztem amúgy nem gáz..:) Ismerek olyat,aki hetentene váltogatja a bnőjit,de lefogadom semmi tapasztalata sincs..(Véleményem szerint) Ő is 15,mint te.


L.15

2010. júl. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Az lenne a gáz, ha már 15 éves fejjel végigkúrtad volna a fél iskolát! Nekem is van egy ismerősöm aki 24 éves és még szűz, de ő sem érzi ezt cikinek. Szóval szerintem még ráérsz ezen agyalni pár év múlva is!
2010. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
75%

gáz e?

micsoda kérdés ez:S

a ki*aszott mtv,viva meg a justin bieber a hibás az ilyen kérdésekért a mai világban


NEM GÁZ !!!!!

2010. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

A kérdező kommentje:

De nem nemi élet terén gondoltam, hanem a lányok által kapott tapasztalatra amit én nem kaptam meg és semmit senmtudok róluk..



Leírta,hogy nem nemi életre gondolt!!-.-'

2010. júl. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
75%

15:39

az nem Pistike hanem Balázs Pali volt a szöke fürtü gyerek!

2010. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

nem gáz.

tesóm 17 éves koráig nem is mert beszélni a lányokkal.

aztán két év alatt mindent bepótolt.

összejött a suli legjobb csajával teherbe ejtette őt és feleségül vette.

most 21 éves és 2gyermekes apuka

2010. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!