Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik, és van ilyen, de...

Létezik, és van ilyen, de hogy csináljam?

Figyelt kérdés

A menstruációm még nem rendszeres, de ahogy elnézem a nyaralásunk idejére fog esni. Nem lenne túl kényelmes, és nem tudnám 100 százalékosan jól érezni magam.

Találtam a neten, hogy citromlé ivászattal, paradicsom evéssel, és nagy mennyiségű C-vitamin fogyasztás esetnén eltolható pár nappal. Két hét múlva megyünk nyaralni, de nem tudom hogyan, vagy mikor kezdjem el ezeket enni/inni. vagy ezen a két héten végig ezt tegyem?

Aki tudja, vagy csinálta már, kérem segítsen!

Előre is köszi 14L


2011. júl. 10. 16:33
 1/5 anonim válasza:
nekem 1-2 napot eltolt úgy csináltam hogy amikor meg kellett vna jönnie az előtt 1-2 nappal nagyon sok citromlevet ittam és bejött;)
2011. júl. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen, csak nekem még nem állt be..

csak onnan sejtem, hogy akkor jönne meg, mert az elmúlt 3hónapban 5hetente megjött... és ha ebben a hónapban is úgy lenne, pont akkor jönne meg. már ma megittam fél liter limonádét rengeteg citromlével. :)

köszönöm a választ:)

2011. júl. 10. 17:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt egy cikk, a menstruáció alatti strandolásról.

[link]

2011. júl. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, így már nem is tűnik olyan rossznak :)

de azért elvégzem a citromlé "kúrát" :)

2011. júl. 10. 20:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy héttel azelott kezd hogy meg kellene hogy jojjon.akkor meg nem olyan vastag a nyalkahartya
2011. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!