Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor csináljam a terhessségi...

Mikor csináljam a terhessségi tesztet, ha ez a helyzet?

Figyelt kérdés
A menzeszem előtt pár nappal voltunk együtt a párommal. Az együttlét után 3 nappal megjött, a 24. napra (azaz 1-2-3 nappal előbb a szokottnál), de csak 2 napig tartott (igaz, akkor színre és mennyiségre olyan volt, mint mindig). A tesztet meg ugye a várt menzesz után pár nappal érdemes megcsinálni. De az a ,,várt” menzesz nem ez a 2 napos, hanem majd a következő lenne, igaz? Viszont akkor a fogantatás és a köv. menzesz közt már nem a teszteknél ajánlott 10-14 nap lenne, hanem sokkal több. Ha viszont a 2 napos menzeszem után csinálom meg a tesztet pár nappal, akkor meg még nincs is beágyazódás. Vagy ha már egyszer megvolt 2 napig, akkor nem is érdemes tesztelnem? Semmi tünetem nincs amúgy...
2011. aug. 21. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aktus után 2 héttel már kimutatja.
2011. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 3 nappal mensi előtti együttlétből kicsi az esélye, hogy megfoganna a baba. A petesejt addigra már halott.
2011. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha megnyugtat a teszt,csináld meg. Bár szerintem nem lesz rá szükség,hiszen nem volt peteérésed,vagyis annak nagyon kicsi a valószínüsége. A tesztet 2 héttel az aktus után már meg lehet csinálni. A 2 napos mensid szerintem hormonzavarra utal.
2011. aug. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is csak a 2 napos menzesz tűnt fel, mert amióta megvan, sosem volt ilyen.
2011. aug. 21. 16:01
 5/5 anonim válasza:
Sok dolog lehet kihatással a menzeszre: stressz,időváltozás,utazás,felfázások,de ide tartoznak pici ciszták is amik általában nem jelentenek gondot,és elfakadnak maguktól. Ha pl erős a váladékod akkor szerintem felfáztál. Ha többször előfordul ilyen 1-2 napos menzesz,menj el hormontesztre.
2011. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!