Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy kell számolni a menstruác...

Hogy kell számolni a menstruációt?

Figyelt kérdés
Úgy hogy pl 11.én jött meg akkor rá 4 hétre, vagy a következő havi 11.én????FONTOS..
2011. júl. 10. 20:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én ezt sosem értettem ezért én úgy számolom, hogy amikor letelik a menstruáció akkor az első olyan naptól számolom, amikor már nincs semmi. :)

Nekem így 21-29 nap szokott lenni. Általában több hónapig ugyanannyi, csak mondjuk félévente változik kicsit.


De miért aggódsz ennyire?

2011. júl. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
őszinte legyek? elfelejtettem mikor jött meg utoljára!!!!
2011. júl. 10. 21:21
 13/17 A kérdező kommentje:
arra emlékszem, hogy június 16-17én megvolt.és 18án már nem.
2011. júl. 10. 21:23
 14/17 anonim ***** válasza:
pont h az 1. vérzéses naptól kell,a következő vérzés 1. napjáig. vagyis pl 5 vérzéses nap,aztán 25 nem vérzéses,az 30 napos ciklus.
2011. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha 13 éves vagy, akkor felesleges még számolgatni! 16 éves korodig lehet többé-kevésbé változékony.


Én is sokszor elfelejtettem régen, hogy mikor jött meg. Belekezdtem netes naptárba is, de sokszor elfelejtettem belépni. Én évek óta rendes naptárban vezetem. Egy nagy naptár, külön az enyém itt van a szobámban és ebbe írok csak számokat. ha nagyon erős, 1 ha gyengébb és vagy X ha csak kis barna a végén.


Esetleg próbáld ki te is. Párszáz forintért vehetsz a papírírószerben egy hagyományos naptárt.

2011. júl. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nahát, nem küldte el rendesen, pedig én lenyomtam a kettest.

Szóval ha:

nagyon erős 2

nem annyira erős 1

ha csak rózsaszín vagy barna dolog (elején vagy végén) akkor X, de jelölheted ahogy neked tetszik.

2011. júl. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkitől.

egyébként multhéten sok folyásom volt ma meg száraz a puncim :S ez minek a jele?

2011. júl. 11. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!