Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogy már évek...

Miért van az, hogy már évek óta, szinte állandóan folyik belőlem vmi fehér szerű dolog?

Figyelt kérdés
ami ha felizgulok színtelen, ez természetes, d az állandó nagyon zavaró. Mindig félek h nehogy ne tudjam kivenni a betétet, ha vmi épp készülődik mert olyan ciki h ott van! Mit csináljak? 17/lány
2009. márc. 30. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
édes lányom ilyen kérdések megválaszolására találták ki a nőgyógyászokat.
2009. márc. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
94%
szerintem nagyon nem ciki...folyása minden nőnek van, ugyanis a hüvelyednek állandóan nedvességre van szüksége. legalábbis ilyesmi én is csak olvastam de már elégrég. tehát nem kell itt pánikolni, ha értelmes a pasid akkor tisztába van a tested működésével..de ha mégsincs és rosszallóan néz rád amiatt akkor fogd rá h ennyire felizgatott:D
2009. márc. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Ez normális. Ha a pasi nem érti meg, akkor nagyon buta. Enyémnek is el kell magyarázni néha egyetsmást a női szervezetről, de nem undorodik, meg semmi ilyesmi, természetes dolgokról van szó.
2009. márc. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem büdös, barna vagy eltérő a megszokottól akkor nem hiszem hogy baj lenne. Azért ha úgy gondolod nézesd meg magad nőgyógyásszal, abból baj nem lehet.

De amúgy vannak olyan nők akiknek erősebb a testszaguk, vagy erősebb ott lent a szaguk, vagy több folyásuk van mint másoknak. De ettől függetlenül azért menj el dokihoz és akkor ha jó lesz az eredmény megnyugodhatsz és megtanulhatod magadról hogy te ilyen vagy. Esetleg még lehet felfázástól, de az nem lenne szerintem ilyen folyamatos. A pasidnak meg magyarázd meg hogy te mindig hordasz tisztasági betétet mert te így érzed frissnek magadat. Ha nem tetszik neki akkor nem ember! Ha meg megérti akkor legalább neked sem kell ezen aggódnod. Ne a levetett bugyidat nézze, hanem rajtad nézze meg a bugyit, aztán meg ami alatta van azt nézze! De igazából biztos oka van annak hogy kitalálták a tisztasági betétet! Azt hiszem a libresse oldalán olvastam ilyen témában dolgokat! Nézd meg!

2009. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Valószínű hüvelyváladék. nekem már a menzesz előtt volt, a mai napig bőséges és tisztaságit használok. A barátom (most már a férjem) teljesen természetesnek tartja, hogy ez van, picit bővebb.
2009. márc. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt csak a tisztasági betétek gyártói sugallják, hogy normális dolog! A valóságban nem "oké", ha valakinek a bugyin foltot hagyó folyása van. Ez lehet fertőzéses, allergiás vagy irritatív jellegű. Mindhárom esetre van gyógymód...
2009. ápr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Isten áldása akkor neked ha bőséges a folyásod.Én kifejezetten élvezem ha ilyen csaj akadt " horogra" életemben !A szagokra viszont marhára érzékeny vagyok !Persze nem minden férfi ilyen van akit meg az nem zavar !
2016. aug. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz.Vagy fehér folyás vagy izgalom miatt bővebben síkosítja a puncidat.Ezt sok férfi díjazza ,az első feleségem is ilyen típus volt .Persze nem tudom miylen a partnered ha nem tetszik neki akkor cserélj.
2017. márc. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!