Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Be van repedve a csiklóm,...

Be van repedve a csiklóm, vérzik, fehér tórós állandóan, fáj:@, mit csináljak vele (azon kívül hogy orvoshoz megyek)?

Figyelt kérdés
Párszor voltam barátommal, sose volt tiszta a keze, úgy nyúlt hozzám az is lehet hogy valami fertőzése van. Még sose volt ilyen. Gombám volt már. Ez a fehér túrós. De most ahogy leakartam szedni ezt a csiklómról odavan "nőve" nem lehet leszedni és be van repedve, vérzik, viszket, ég, fáj. Ha vízzel mosom az is. Gomba ellenit meg egyéb kencét rá se merek tenni, mert a sima víz is csípi. Nagyon bánom már, hogy együtt voltam vele:@ Remélem nem valami komoly betegséget kaptam el..
2010. jún. 17. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
hát pedig, ha nem akarsz komolyabb bajt, akkor nőgyógyász... addig meg kamillás, vagy cickafarkfüves ülőfürdő
2010. jún. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy érted,hogy be van repedve?:O

Azonnal menj nőgyógyászhoz,amint tudsz,már holnap reggel!!!Mondd meg a dokinak,hogy nagyon sűrgős.Addig pedig kamillás borogatás,azzal nem ártasz neki.

Sok szerencsét!

2010. jún. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kamillás fürdő tényleg jót tesz egyébként meg nőnógyász
2010. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

írtam hogy megyek nőgyógyászhoz csak nem tudom mi ez:(

barátom állítja hogy volt kivizsgáláson nem nemibeteg, de hagyjon már a hülyeségével, most úgy őszintén csak úgy melyik 20 éves pasi menne el kivizsgáltatni magát?:D majd én meg őt jól tökön rúgom, és közlöm vele hogy voltam kivizsgáltatni a lábam nyugodjon meg nem fertőző. Akkora csicska nem jön el velem orvoshoz se holnap mert suliba kell menjen. De hogy ő is elfog menni kivizsgálásra az is biztos, a papírt meg majd szépen megmutatja. Elegem van már nem ő az első akitől elkaptam valamit, de még ilyen rosszat senkitől.


Köszönöm hogy segítettek, és nem vagyok én elmebeteg, csak nagyon felidegelt a hozzáállásával:@

2010. jún. 17. 20:49
 5/7 A kérdező kommentje:
ja amúgy a berepedést úgy értem mint mikor a láb is gombás és bereped, a repedés között meg eleven véres, úgy értem:S
2010. jún. 17. 20:50
 6/7 anonim ***** válasza:

szia nekem egyszer volt ilyen:

a párommal hevesebben szeretkeztünk és beszakadt a csiklómon a bőr (ahogy írtad)

És mivel elég súlyos volt begyulladt (mint egy rendes seb) betadinos fürdö, meg kamillás. (voltam dokinál)

jobbulást

2010. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm.


Voltam orvosnál, herpesz, több féle, és gyulladás.

Nagyon durván el van fertőződve, az orvos mondta hogy le se kezel mert rettenetesen fájna, így más krémeket/oldatokat kaptam rá.

2010. jún. 18. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!