Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rózsaszínű folyás, mitől lehet?

Rózsaszínű folyás, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindig volt egy minimális folyásom, de ilyet még nem tapasztaltam és picit meg vagyok ijedve.

Tegnap észrevettem, hogy rózsaszínű folyásom van.

Nem olyan, mint amilyen menstruáció előtt szokott lenni, hanem ilyen halvány rózsaszín (mint az eperturmix-bocsi, tudom, hogy undorító, de csak ahhoz tudom hasonlítani).

Még az állaga is sűrű, "darabos", vagy nem is tudom.

Kezeltem már hüvelygombával, de semmi más jele nincsen annak, hogy ez megint az lenne és még akkor sem "produkáltam" ilyen színűt.

Menzesz előjele biztos nem lehet, mert kb. másfél hete múlt el, tehát ezért is ijesztő, hogy mitől van.

Ti tapasztaltatok már hasonlót? Egyébként semmi más "tünetem" nincsen a folyáson kívül.

A válaszokat előre is köszönöm! L/24


2011. júl. 11. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
peteéréskor - két mensi között kb félidőben - előfordulhat enyhe áttörési vérzés, teljesen normális, nem kell megijedni tőle
2011. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Csak tényleg az zavar, hogy még soha nem volt ilyen és már ugye nem vagyok kamasz, tehát minden rendszeres és "állandó", na meg mondom, nem olyan barnás színű, mint mensi előtt, vagy picit utána, hanem ilyen fehéres-rózsaszín és ez az ami aggaszt.

2011. júl. 11. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha aggaszt, menj orvoshoz. Lehet gyulladás, méhszájseb miatt is, meg az is lehet, hogy normális dolog (pl a már említett peteérés). Ezt egy egyszerű vizsgálat után megmondják neked.
2011. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az első vagyok - én 30/L vagyok és eddig 2-3 alkalommal fordult elő nekem is, nem minden hónapban

és tényleg lehet méhszájsebtől, mondjuk vadak voltatok szexben és kicsit megsérült? ha napokig eltart, akkor én elmennék nőgyógyászhoz, ha csak 1, max 2 nap, akkor nem aggódnék

2011. júl. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát, lehet, hogy picit "eldurvult" a szex legutóbb...de akkor nem közvetlenül utána kellett volna jelentkeznie?

Mindenesetre meglátogatom a nőgyógyászt és köszönöm a válaszokat!

2011. júl. 12. 11:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Kiderült mitől volt a folyás? Mert nekem is rózsaszin elkezdtem nézegetni a neten úgy találtam ide nagyon félek hogy mitől van mert a HPV is okozhat ilyet mert megsérül a méhszáj én sem voltam még nőgyógyásznál de hétfőn kérek időpontot mindenképp
2013. jan. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!