Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. hét pici rózsaszinű folyás...

6. hét pici rózsaszinű folyás és utánna pici barna. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
előző terhességem is igy ért véget, csak az a 9. hét végén, de elhalt volt a magzat. tegnap voltam dokinál, óvatosan vizsgált, azt mondta minden ok, ne izguljak, várjunk nyugodtan a 10. hétig, csak akkor menjek vissza, addig élvezzem a nyugodt terhességet. Most meg ez van. tapasztalatokat várok, nagyon félek :(
2011. júl. 12. 12:54
1 2
 1/18 sumergo ***** válasza:
Hívd fel a dokidat!
2011. júl. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Feltétlenül beszélj az orvosoddal!
2011. júl. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvosod mindenképpen! Van olyan eset, hogy meg lehet előzni időben a vetélést, főleg ha nem erős vérzés lép fel. Nekem is volt ilyen (kis barnázás) és kaptam rá annak idején gyógyszert és most 20 hónapos a kisfiam :-)
2011. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
most nem elérhető... amikor az előző terhességemmel igy jártam, akkor készültségre mentem be, mert vasárnap történt a baj. ott uh-val megnézték, mondták nincs szivhang (9. héten!) de még ne keseredjek el, kaptam gyógyszert és várjak. másnap elmentem a dokimhoz, hát csak annyit mondott, hogy ott kellett volna maradnom a kórházban, ki kellett volna tisztitani, de látván a kétségbeesésemet azt mondta várjunk, bizzuk a természetre. na akkor aztán délután beindult a rendes vérzés, másnap missed :( most tegnap ugyanezt mondta, ha baj van az inkább most legyen, mint később, hagyjunk mindennek szabad folyást. ezt meg is értem, csak ez most mi??? ha elérném őt, akkor ugyanezt mondaná, ismerem, jópár éve hozzá járok. csak tapasztalatokat szeretnék hallani, mert akár most lenne a menzi ideje is, vagy a vizsgálat miatt is lehet, vagy mittom én.
2011. júl. 12. 13:15
 5/18 anonim ***** válasza:

Mi sem tudhatjuk, sajnos. Szerintem mindenképp lásson orvos, akár a tied, akár másik.

Drukkolok, higy ne legyen baj, de tényleg menj orvoshoz!

2011. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az elején a pici rózsaszínes folyás természetes,,, nekem is volt, DE mivel nekem is és neked is volt már vetélésed, ezért azt mondom, hogy kit érdekel mit mond az orvos, akkor is menj be hozzá most, ne hívd, hanem menj be! Nem kérlek, mert a te életed, te döntöd el mit akarsz, de ha én te lennék, nem itt malmoznék.
2011. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem így kezdődött mindkét terhességem,a kisfiam 26 hós,a második babámmal a 15. hétben járok. Nekem is 6 hetesen volt,pont másnap mentem a dokihoz,megnyugtatott,mert az uh-n minden rendben volt,volt szívhang és nem volt haematoma sem,de a biztonság kedvéért írt utrogestant és duphastont a 12. hétig.Jó lenne,ha megnézne orvos,lehet,hogy semmi az egész,kívánom,hogy úgy legyen!

2011. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

nekem mindkét terhességemmel így volt, 5hét 3 naposan kezdődött.

mindkét esetben kaptam hormont, progeszteront. (utrogestan)


de dokihoz KELL menni!


a nagyobbik éppen alszik, a kicsi pedig 37 hetes idebent :)

2011. júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. voltam dokinál. uh-n elsősorban látott egy 4 cm cisztát a valamelyik petefészkemen - nem is tudtam figyeni rendesen, ezzel kezdte. van baba is, de csak 4-5 hetesnek tűnik. na itt kikészültem, ugyanez volt az előző terhességemmel is. vett vért terheshormonra, csütörtökön megyek újra vérre, azt mondta összehasonlitjuk, meglátjuk, pénteken lesz nála jelenésem, ha addig baj nem lesz. ennyi egyenlőre. marad a várakozás.
2011. júl. 12. 15:54
 10/18 anonim ***** válasza:

Nyugi, ne pánikolj, hat hetes helyet 4-5 hetes kor nem olyan nagy eltérés, lehet, hogy később fogant, lehet, hogy kicsit elmérte a doki. Még akármi lehet, próbálj meg pozitív maradni. A rózsaszín folyásra mit mindott? Lehet a cisztától?


Drukkolok!

2011. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!