Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orgazmus után pici rózsaszínű...

Orgazmus után pici rózsaszínű folyás normális?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok. Most voltam együtt először a párommal, amióta megtudtam, hogy terhes vagyok, és nem is akarunk belőle rendszert csinálni a baba miatt. Nagyon óvatosak voltunk, de van egy minimális rózsaszínű folyásom. Baj lehet-e ez a babára nézve?
2010. jún. 5. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy gond van. A terhesség 12 hetéig kicsit érdemes hanyagolnod a szexet ha ilyen tüneted volt, mert addig az orgazmus miatti belső összehúzódások kis mértékben növelhetik a vetélés kockázatát. A 12. hét után már ilyen gond nincs
2010. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy baj lenne.Nekem sosem volt ilyen rózsaszín folyásom, de ijesztő lehetett.Igaz, nekem az orgazmus is elmaradt ennyi idősen, mert tudat alatt annyira féltettem ezt a kis pöttömöt, hogy saját magamat blokkoltam le.Én a helyedben rákérdeznék erre az orvosomtól.Ha nem tilt el, akkor óvatosan, de lehettek együtt.Mondani fogja (ismerve az előzményeidet) ha nem tanácsos a szex egy darabig.Nem hinném, hogy ettől beindulna a vetélés, de kérdezd meg a dokit.
2010. jún. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem, nincs baj. Csak egyszer fordult elő, de ez most legalább jó lecke volt. Akármit mond az orvos, hanyagolni fogjuk a témát. :)
2010. jún. 6. 07:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért is érdemes megkérdezni, mert lehet azt mondja, hogy óvatosabban, de lehet.Ha egy terhesség problémamentes, én úgy gondolom, kizárt, hogy egy szeretkezésből baj legyen.
2010. jún. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt még olvasd el, érdemes!:

[link]

2010. jún. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!