Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barmikor mehetek orvoshoz...

Barmikor mehetek orvoshoz ciszta gyanujaval?

Figyelt kérdés

Most volt peteeresem es szerintem cisztam van

Mar nem faj a hasam de azert mehetek holnap orvoshoz? Latni fogja ha baj van?

bocsi a hibakert csak telefonrol irok


2011. júl. 12. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze,elmehetsz,egy ellenőrzés sohasem árt.
2011. júl. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, bár cisztát ultrahang nélkül még az orvos sem tud diagnosztizálni, nem tudom, neked hogy sikerült...
2011. júl. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elmehetsz, de azért ne ezzel nyiss, hogy "szerintem cisztám van", hagyd, hogy ezt ő döntse el. Csak mondd el a tüneteket. Utolsónak: tapintással is érzik a cisztát, ha 2 cm-nél nagyobb.
2011. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom feltűnt-e, hogy azt írtam, hogy "ciszta gyanújával"

Nyilván nem ezzel fogok kezdeni, hogy nekem most akkor cisztám van...

2011. júl. 12. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, feltűnt-e, hogy azt írtam "SZERINTEM cisztám van" - ez mi, ha nem gyanú? Mindegy, ne is azzal nyiss, hogy gyanús, hogy cisztám van... Egyébként pusztán jóindulatból írtam, azért, mert a legtöbb doki nem csípi, ha helyette diagnosztizáljuk magunkat, gondoltam talán a tanács megkímél a rosszalló tekintetektől, esetleg egy-két beszólástól... Sajnos tapasztalat, én ugyanis elkövettem egyszer ezt a hibát - úgy mentem szülni, hogy megmondtam az ügyeletes orvosnak, hogy szivárog a magzatvizem. Ezt ő ránézésre (mármint a betétre nézett) nem tudta rögtön megerősíteni, meg is kaptam, hogy önérzetes vagyok ám, hogy ezt merem állítani, mikor nem is látszik. Nekem lett igazam, végül bocsánatot is kért, hogy úgy ledorongolt. Szóval tényleg nem rosszindulatú megjegyzés volt, ha félreérthető volt, én kérek elnézést.
2011. júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!