Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Mi lehet ez? Nemi herpesz...

SOS! Mi lehet ez? Nemi herpesz, vagy valami más?

Figyelt kérdés

Kb 4 napja gennyes "hólyagok" jelentek meg a kisajkaimon. Pirosak és nedvesek. Herpeszre tippelnék, de 2hónapja állandó partnerem van, ha az lenne akkor előbb jelentkezett volna, nem? Azonkívül egyáltalán nem viszket, pedig a nemi herpesznek kéne, nem? Viszont nagyon[!!!] fáj. Nehezen tudok leülni, és a bugyi is nagyon kényelmetlen, pisilésnél elviselhetetlen, ahogy a pisi végigfolyik a hólyagokon.

Fehér folyásom van, nem sűrű és nem darabos, csak kicsit büdi.

Amióta ezek megjelentek, magas lázam van, és fájnak az izmaim, a fejem...

Mi lehet ez??? 17éves vagyok, még sose voltam nődokinál, tudom hogy ideje elmenni, szóval ezt ne írjátok, mert el fogok menni! Valami más tanács?


2011. júl. 13. 15:55
 1/5 anonim válasza:
0%
szifiliszes vagy csajszikám orvos vagy no sex válassz!
2011. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%

hát ha szifilisz, bele is halhatsz, és partnertől kaptad el, szóval elgondolkoznék sok mindenen

nődokihoz meg nem majd megyünk, hanem azonnal!!!!

2011. júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne tippelgess, hanem menj orvoshoz!
2011. júl. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
igen minden nap ha van fertőtlenítő piros színű nevét nem tudom vagy olyan ami pezsgéssel távolítja el a bacikat akkor azzal tisztísd naponta 3-5 alkalommal és ne érintkezz a partnereddel semmi zsepit semmit ne tegyél rá max steril géz lap de vigyázz ne ragadjon hozzá és mindig új lapot tegyél fel 4-6 óránként csökented a fertőzés növekedését de ez csak időleges a legfontosabb tényleg egy nő vagy egy bőrgyógyász szakvéleménye esetenként kezelése lenne teljesen biztos
2011. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Leírtad a nemi herpesz összes tünetét. Na most van itt az ideje az első nődoki látogatásnak. Még a héten! Írd majd meg, mi volt, drukkolok, hogy hamar helyrejöjjön!
2011. júl. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!