Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Herpesz? Apró hólyagok a nagy...

Herpesz? Apró hólyagok a nagy ajkamon.

Figyelt kérdés

Arra lettem figyelmes, hogy apró hólyagok jelennek meg a nagy ajkam körül. Ez nemi szerv herpesz lehet?

Nem tudom hol szedtem össze,mert 4 hónapja voltam utoljára fiúval és akkor is gumit használtunk.

Közös wc használat után is jelentkezhet?

20L


2011. aug. 28. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:

szemölcs is lehet



bőr- és nemibeteg gondozóban ellátnak

2011. aug. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bármi lehet. Gomba, herpesz. A legjobb, ha felkeresel egy nőgyógyászt. Egyébként valóban közös wc használat után is terjedhet. Én csak itthon ülök rá a wc ülőkére, akárhol máshol (ismerős, pláza, iskola, munkahely) csak guggolva intézem a dolgokat. Sok sikert!
2011. aug. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is guggolva szoktam. De kollégiumban ez sajnos nem igazán kivitelezhető mindig, mindennél... :S
2011. aug. 29. 01:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz és kiderül mi bajod van.
2011. aug. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vásárolj a MEDILINE-ngykereskedésben VERMIX márkájú

BŐRREGENERÁLÓ ÉS GYULLADT BŐR ÁPOLÓT

ERŐSEN FERTŐTLENÍT LESZÁRÍT ÉS HŰSÍT

Egyébként is nagyon jó, ha mindig kéznél van egy ilyen hatásos szer.

MEDILINE/Csizma u 4 Bp/ vagy próbáld meg ha vidéki vagy gyógyszertáron keresztül ezt a Medilinétől megrendelni

2011. aug. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!