Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős alhasi tompa fájdalom...

Erős alhasi tompa fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés
2 napja kezdődött ez az erős fájdalom,, teljesen legyengít, nem bírok semmit. Ehhez társul még fejfájás is, néha hányinger. Lehet ez esetleg vakbélgyanú is? Aki tud légyszí írjon. Köszi!
2011. júl. 14. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Akár sérv is lehet. Orvoshoz sürgősen!
2011. júl. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát sok minden lehet, akár vakbél gyulladás is. Mondjuk az hányással és erős lázzal is járna, de ezt nem vehetjük 100 %-ra, emberfüggő.

Ha nő vagy akkor akár nőgyógyászati probléma is lehet a háttérben.

Itt nem fogjuk ezt diagnosztizálni, javaslom én is, hogy látogass meg egy orvost. Sőt! Ilyen esetben előbb menj az orvoshoz, és ne itt kérdezősködj, mert itt senki sem fog meggyógyítani.

2011. júl. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké tudom, nem is azért írtam, hogy meggyógyítsatok, csak tanácsot akartam kérni, hogy ha valaki volt hasonló helyzetben akkor írja meg. De köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 14. 09:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Vakbél az jobb oldalt van, és nem igazán nevezném tompának a fájdalmat...
2011. júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!