Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a méhemet kiveszik, akkor...

Ha a méhemet kiveszik, akkor végleg elmaradna a menstruációm? Hány éves kortól végzik el ezt a beavatkozást az orvosok és bármilyen indokkal? Valamint, a mellemet is kisebbíteni szeretném, mert bár, nem túl nagyok, lapos szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Most 18 éves vagyok, aromantikus aszexuális és semmi szükségem nincs ezekre, a menstruációs fájdalmaimnak a megszűnése pedig nagyon jó lenne. :D
2011. júl. 14. 19:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha kivennek,igen nem lenne többet mens.Az orvosok ezt csak indokolt esetbe csinaljak,nem hinnem hogy valaki ezt megmütene.Esetleg privat klinikan ,a mell kissebbitese sokkal összetettebb mint a nagyobbitasa,ezt sem hiszem hogy megmütik,de nezz szet az interneten.
2011. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Hát te hülye vagy. Én sem akarok gyereket egyébként de még sem akarok ilyenekhez folyamodni, pedig nekem sincs szükségem ezekre a dolgokra...

16/L

2011. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%

Ne válassz ilyen drasztikus, végleges megoldást, mi van, ha később máshogy látod?

Valami trauma ért?

2011. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
ez nyilván a darwini evolúció
2011. júl. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ha a méhedet akarod kivetetni(vagy bármi más módon sterilizáltatni) ahhoz legalább 35 évesnek kell lenned és/vagy 3 gyerekednek kell lennie.
2011. júl. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye, legalábbis emiatt egyáltalán nem. :D Nagyon fájdalmas görcs kínoz havonta egy hétig, ami nem normális, meg szeretnék szabadulni ettől a kíntól, minek szenvedjek még vagy 30 - 40 évig? A mellem pedig 70 A/Bs méretű, és engem már ez zavar, jobban érezném magam, ha csak nagyon kicsik lennének. :) Egyébként semmi trauma nem ért, csak aszexuális vagyok, így nem érzem szükségét ezeknek a dolgoknak, fölösleges volt megteremteni. xD Valamint, ha nem lenne menstruációm és melleim is picik lennének, akkor még kevésbé érezném magamat nőnek. :D Félreértés ne essék, nem akarom férfivá operáltatni magam, csak olyan semleges szeretnék lenni.
2011. júl. 14. 19:48
 7/21 anonim ***** válasza:
Kapd össze magadat, leány, mert magad ellen beszélsz.Adott egy egészséges szép test, és te ezt szándékosan megnyomorítanád és elcsúfítanád.A méhed szépen teszi a dolgát.A menstruációs fájdalmaid is erre utalnak, mert felkészítenek a majdani szülési fájdalmakra.Tudod te , hogy akinek nem lehet, mit meg nem tenne egy gyermekért?Mekkora tortúráknak veti alá magát? Te meg csak úgy dobálózol itt a szavakkal... Oké, hogy csalódott vagy, kiábrándult, tele keserűséggel, most gyűlölöd az egész világot magadat is beleértve de ne utasíts el semmit, ami egyszer az életed értelme lesz.Rossz idő után jó idő jön, nem vetted még észre?
2011. júl. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha neked ekkora melled van és kicsinyíteni szeretnéd akkor én mit szóljak a 70D-s méretemmel??? A görcsökre meg szedj cataflamot, kamillás ülőfürdőt, vagy menj el nőgyógyászhoz és ad fájdalomcsillapító injekciót.
2011. júl. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem is láttál még, szóval ne mond azt, hogy szép testem van!Azt senki sem venné rajtam észre, ha nem lenne méhem, kis mellű nők pedig szép számmal vannak, szóval nem nyomorítanám meg magam.Attól meg, hogy van menstruációm, még egyszer nekem is lehetnének teherbeesési vagy más gondjaim, amik miatt nem születhetne kisbabám.Gyereket pedig szeretnék, de nem sajátot (a szülés és főképpen a fogantatás miatt), örökbe fogadnék, akár többet is, hogy szebbé tegyem az életüket.És ne jöjjön kérem senki ezzel, hogy ő mit meg nem tenne, hogy gyermeke születhessen ... ott van az árvaház és örökbe kell őket fogadni, probléma máris megoldva.
2011. júl. 14. 19:55
 10/21 anonim ***** válasza:
16/L vagyok, nekemis marhára fáj a menstuációm...
2011. júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!