Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan vegyem rá hogy többet...

Hogyan vegyem rá hogy többet aludjon?

Figyelt kérdés
Anyukám naponta 4 órát alszik.Először csak megkértem,hogy menjen aludni,egyre több a karika a szeme alatt.Nappal is folyton fáradt de arra hivatkozik hogy sokat dolgozik(amúgy sokat dolgozik)aztán volt amikor már ráparancsoltam hogy aludjon többet mert ez nem egészséges akkor csak úgy csinált mintha nem figyelne rám,vagy elküldött.Este olyan éjfél körül megy aludni és reggel 4kor felkel.Azért marad fent sokáig,mert szeret sorozatokat nézni.Ha nincs mit megnéznie akkor meg a régieket újra nézi.Volt hogy azt mondtam hogy ha nem megy aludni ott fogok ülni.Ott ültem kb egy órát.Szinte mindig amikor bemegyek a szobájába a gép előtt ül és félig alszik.Akkor mindig felkeltem hogy menjen aludni,de amikor bemászik az ágyába akkor is még újságot olvas...Azt olvastam hogy aki 6 óránál kevesebbet alszik,korán fog meghalni.Hogyan vegyem rá?
2011. júl. 14. 23:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel szeret sorozatokat nézni, újságot olvasni és nő, valószínűleg ha olyan indokkal állsz elé, amiben van egy kis ezotéria, vagy manapság divatos hiedelemvilág, akkor komolyabban fogja venni a fenyegetést. Például: "A feng-shui szerint a sötétedés után és pirkadat előtt bekapcsolt számítógép rossz hatással van a belső egyensúlyra, így boldogtalan, kiégett emberré teszi azt, aki a közelében van, mert a természetes fénytől eltérő megvilágítás káros az idő érzékelésére!"

Egyébként az indoklás korrekt, csak a "feng-shui" szót kell lecserélni "tudomány"-ra :)

2011. júl. 15. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!