Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tennél ha kiderülne hogy...

Mit tennél ha kiderülne hogy 2 hónapos terhes vagy, és nem is tudtad? Meg hagynád?

Figyelt kérdés

A növérem 25 éves, 2 hónapja ugyan ugy meg volt a menzesze mint eddig, tegnap este rosszul lett , vérbaradok jöttek ki belöle, elmentünk a korházba, és kideült h 2 hónapos terhes. Majd nem elvetélt, de nem , mert él a baba a szivhangját is hallottuk, meg láttuk a hasába ultrahangon. De ő nem akarja meg tartani. A családba mindenki mondja hogy ne vetesse el, hétfön akarja elvetetni. :( . De hát ha addigra rá tudjuk beszélni hogy ne tegye. Ti mit tennétek a helyében? Én 21 éves vagyok, és ha velem történne,ilyen hirtelen tudnám meg meg váratlanul, akkor én nekem se kellene, de aztán át gondoltam, és igen, meg tartanám nem vetetném el.


(Annyira örülök neki hogy lehet lesz unokaöcsém/unokahugom :) )


2011. júl. 15. 20:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Vagy pont, hogy nem akar élni, azért próbálkozik. Nem szabad erre kenni a dolgot és amiatt megtartani, mert "ej, de akar élni az a baba". Nem. Ilyen nincsen. Ez nem a babán múlik.

És nem megy semmire az a baba az élni akarásával, ha a szülei nem akarják.

Szerintem elég egy pillanatig belegondolni milyen élete van egy ilyen gyereknek. Senki nem kívánhatja ezt. Kényszerből még nem lett szeretet.

2011. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Már vége. Most hozták ki a műtőből , elvetette.
2011. júl. 16. 10:35
 13/15 anonim ***** válasza:
kamu...ennyi idő alatt nem lehet elintézni abortuszt...
2011. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
De hogy kamu, fél 10 kor vitték be a mütöbe, és már 10 elött hozták ki, akkor tolták ki a műtöböl, már fent is volt. Azt mondta az orvos hogy bent kell maradjon még mert kap még egy gyógykaparást.4 üra után már haza mehet.
2011. júl. 16. 16:35
 15/15 anonim válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:04


Marhaságokat beszélsz!!!

Persze hogy el lehet intézni ennyi idő alatt egy abortuszt!!Főleg ha vastag a pénztárca!


(TAPASZTALAT)


Gondolom te nem estél át abortuszon, ha igen , akkor meg tudhatnád hogy ilyen hamar is el lehet intézni!

2011. júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!