Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? 15 éves lány...

Mitől lehet ez? 15 éves lány vagyok. Már 3 és fél éve menstruálok és eddig nem volt semmi bajom.

Figyelt kérdés
viszont az utóbbi 3 hónapban rendszertelenül ( kb 2 hetente) jött meg a menzeszem és a hasam is eléggé fájt akkor. Gondolkodtam azon hogy lehet hogy csak fölfáztam. de mitől lehet ez?
2011. júl. 16. 22:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

sztem erre senki nem tudna neked olyan választ adni, ami megnyugtatna, max. csak egy kicsit. nem hiszem, h bármi komoly állna a dolog mögött, talán csak a stressz, v egy új hely, de sok más is okozhat ilyen tüneteket. de sztem menj el egy nőgyógyászhoz, ha nincs semmi, akkor biztosan megnyugszol, de ha mégis van vmi a háttérben, akkor jobb minél előbb látnia egy orvosnak.

:)

2011. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!