Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kérem, aki tud magyarázatot...

Kérem, aki tud magyarázatot adni válaszoljon, nagyon nyugtalanít a dolog. :- ( Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Most váltottam fogamzásgátló tablettát,az első 21 db el is fogyott,az utóbbi 10-12 napban nagyon erős barna folyásom volt/van. Ma tartok a 7 napos szünet negyedik napján,és eddig mindig a 4. napra jött meg,most csak ez a sötétbarna,darabos cucc jön. Délelőtt még fájt is a hasam,de mostanra már ez is elmúlt. Tudom,hogy pecsételő vérzés lehet az első 3 hónapban,de azért az egy kicsit túlzás,hogy a tisztasági betét nem elég. Orvosnál voltam vele,citológiát is most csináltattam egy hónapja,az eredmény jó lett. Mi a gond? Valaki tud okosat mondani ezzel kapcsolatban? Köszönöm ha válaszoltok!!!
2011. júl. 16. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 1.5 évig szedtem a fogamzásgátlót,és szinte nem is véreztem.Nekem is csak ilyen barnás folyásom volt végig,de azt mondta az orvos hogy ez csak a gyógyszertől van.

Valószínűleg a gyógyszer miatt van neked is.(főleg hogy váltottál,biztosan bezavart)

Nyugodj meg,nincs semmi baj.;)

2011. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak nem dienelle? Nekem dettó ez volt 3 hónapig. Nyugi, az első doboz után beáll a dolog.
2011. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem,ez Belara. Muszáj volt az előző fajta gyógyszert leváltanom,mert mindenféle fertőzést elkaptam. Már azon is elgondolkoztam,hogy abba kéne hagyni a gyógyszert. Másfél hét múlva megyünk nyaralni,hát nem tudom mi lesz velem így.
2011. júl. 16. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!