Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációm 4. napjának...

Menstruációm 4. napjának reggelén, inkább barnás színű volt, mint vér de állagra, szagra ugyanolyan. MI miatt lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen szokott lenni, már nagyon a vége felé jár a menstruációd, azért ilyen. 1-2 nap múlva teljesen elmúlik nyugi. :)
2011. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit, van ilyen. Este nem mozogsz, csak fekszel vízszintesen, a hüvlybe gyűlt, alvadt vér felkeléskor kifolyik, attól lehetett barna, h már nem friss. Egyébként nemcsak reggel fordulhat ez elő, de nálad most volt. Semmi baj ezzel.
2011. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. Csak nekem eddig sosem volt ilyesmi, bár valószínű most rendeződik minden odalent. 17L
2011. júl. 17. 11:59
 4/6 A kérdező kommentje:
És köszi szépen:)
2011. júl. 17. 12:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem még 16 év menstruálás után is vannak meglepetések. Olyanok, amik teljesen normálisak, mégsem volt azelőtt.
2011. júl. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem menstruáció előtt is szokott lenni 1-2 napig, meg utána is. először én is meglepődtem, még nőgyógyászhoz is elmentem vele, ő mondta, hogy teljesen normális... mondjuk engem kicsit zavar...:/
2011. júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!