Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől alakul ki a méhszáj...

Mitől alakul ki a méhszáj seb? Vannak tünetei? A műtét, hogyan zajlik? Mit jelent a fagyasztás?

Figyelt kérdés
Mindent szeretnék tudni róla!!!
2011. júl. 17. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem arra, amit mondott a nőgyógyász (minden évben összejön egy pozitív gyulladás teszt a rákszűrésemnél) a párom húgyúti fertőzése miatt szoktam gyulladást kapni és a nem kezelt gyulladásból alakul ki a méhszájseb. Műthetik lézerrel vagy fagyasztással. A műtétből csak arra emlékszem, hogy besétáltam a műtőbe, felfeküdtem az asztalra, bekötötték az infúziót, az anesztes doki mondta, hogy számoljak vissza 10-től (hétig jutottam) aztán 20 perc múlva a kórteremben ébredtem az ágyamon.
2011. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
KEdves első, neked plasztikád volt sztem. A fagyasztást ambulánsan altatás nélkül csinálják kb 10 perc. Nekem 2x fagyasztották, 1x ecsetelték. Nem kell tartani tőle. Pár perc az egész annyit érzel, hogy egy kicsit hideg, majd mensi szerű görcseid lesznek, kb 2 percre. Nem egy nagy dolog. nyugi! utána véreztem 2-3 napig no sex, és irrigálni kellett tejsavval.
2011. júl. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!