Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek után már nem fog megjönni?

Ezek után már nem fog megjönni?

Figyelt kérdés

Pár napig barna folyásom volt, és most múlik el...

Eddig barnázás után menstruáltam, de most úgy tűnik, hogy elfog múlni. Ez normális? Időjárás hatása? Terhes nem lehetek mert szűz vagyok...

15L


2011. júl. 17. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobb ha orvost kérdezel a biztonság kedvéért.
2011. júl. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az időjárástól erősen kétlem, hogy függ. viszont nem tudom, hogy mióta menstruálsz mert ha nem rég óta, akkor ott még változhat a menstruációs vér mennyisége és a menstruáció időtartama is. Egyébként igen, az orvos biztos megtudná mondani, hogy ez miért van, dee gondolom, ha anyukáddal nem mersz beszélni erről, amit nem értek, mert biztosan felnőtt fejjel tudna segíteni, akkor orvoshoz hogy fordulnál ennyi idősen. Szóval én arra bíztatlak, hogy az ilyet beszéld meg a szülővel, de ha nem teszed, akkor még mindig ott van számodra a válaszom első fele :)
2011. júl. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából egy éve jött meg, de azóta volt hogy több hónapot is kimaradt. Nem állt még be, de itt a neten utána néztem, és azt írta egy szakember, hogy ez normális. csak kevés mennyiségű volt a vér hogy beszínezze teljesen. Most meg már el is múlt. Anyával tudnék erről beszélni, csak nekem ez kényes téma.. amúgy meg tavaly is kellett mennem nőgyógyászhoz egy fertőzés miatt, de az már elmúlt. Kétlem hogy baj lenne. Azt valahogy megérezném :)

És Köszönöm a válaszokat!

2011. júl. 18. 17:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyud tuti nem érezné kényesnek...
2011. júl. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is hasonlóan alakul a dolog. Egyik hónapban vagy csak barna jön pár napi, vagy kicsi vérrel van a színezve. A következő hónapban meg 4-5 napig elég erősen. 1,5-2 éve jött meg, nem akaródzik beállni, a nődoki azt mondta, várjunk 18 éves koromig, hátha beáll. Remélem...:)

Pussz

2011. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm a válaszokat! :)
2011. júl. 21. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!