Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért állt vissza huszonkét...

Miért állt vissza huszonkét napra? Lehet köze ahhoz, hogy nem borozok mostanában?

Figyelt kérdés

Volt egy időszakom, 12 éves koromtól 19 éves koromig, amikor mindig huszonkettő, huszonnégy napra jött meg. Aztán beállt huszonhat-huszonnyolc napra, így is volt egészen a múlt hónapig, amikor is huszonegy napra, most huszonkettőre jött meg.

(Tudom, hogy hülyén hangzik a kérdés, de a vörösbor fogyasztásnak vannak hatásai a nőkre.)


megj: nem szedek semmit, meg különben is szűz vagyok.

25/nő


2011. júl. 18. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:

nem állt vissza 22 napra, csak egyetlen egyszer jött meg 22. napra, nem? ha 3-4 hónapon át így lesz, akkor menj orvoshoz



a vörösbornak semmi köze ehhez

2011. júl. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pontosan. Legjobb lenne egy dokinak megmutatni, és én nem is várnék vele a köv. hónapig. 25 évesen nagyon időszerű ez a dolog.
2011. júl. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!