Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen a természetes folyás?

Milyen a természetes folyás?

Figyelt kérdés
nekem 3-4 óra alatt összejön a fehérneműmere egy mogyórónyi de viszont ottmarad egy csomó a kisajkak közt belül ez normális?
2009. ápr. 2. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem normális ha viszket, büdös, sárga, barna, zöld, darabos. A csomó sem hiszem, hogy normális, jobb lenne megnézetnek magad. Vagy esetleg első körben egy tejsavas irrigálás kúrát kipróbálni.
2009. ápr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ:)

a csomót úgy értettem hogy néha ami kifolyik abból marad sajna:( amúgy nem viszket, nem büdös vagy ilyesmi ezért nem gondoltam fertőzésre

2009. ápr. 2. 13:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mondom, ha amúgy nincs gáz, akkor próbálkozz tejsavas irrigálással. Az helyreteszi a hüvelyflórát. :)
2009. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. ápr. 2. 14:20
 5/6 anonim válasza:
miaz a tejsavas irrigálás ?
2009. ápr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van egy úgynevezett irrigátor. Ez egy lényegében egy tartály egy csővel. A tartályba tesszük a folyadékot, amivel ki szeretnénk öblíteni a hüvelyünket, a csővel pedig bejuttatjuk oda a folyadékot. Irrigátort lehet kapni drogériákban (többnyire Colpo Cleaner márkájút láttam), és gondolom gyógyszertárban, gyógyászati segédeszköz boltban is. Tejsavas irrigálásra akkor van szükség ha a hüvelyflóra felborul valami miatt. Tejsavas irrigáló folyadék készítéséhez van pl. a Colpo Cleaner laktóz pezsgőtablettája, régebben a Lactacydnak is volt, de az nem tabi volt, hanem folyadék, amit meghatározott arányban higítani kellett. Úgy tudom, gyógyszertárban is lehet kérni valamilyen szert, amiből lehet tejsavas irrigáló folydékot készíteni.
2009. ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!