Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez még természetes folyás...

Ez még természetes folyás vagy valamilyen betegség?

Figyelt kérdés
Sárga színű, kellemetlen szagú, fehérneműn foltot hagyó folyás.
2010. máj. 20. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem állandóan ilyen, akkor biztos nincs gáz, viszont ha állandó, akkor lehet, de akkor se biztos. Lehet, hogy csak az életmódoddal függ össze.
2010. máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak nyugtalanítani, de a normális fehér folyás átlátszó, fehéres színű, és nemigen van kellemetlen szaga... Sajnos lehet hogy fertőzés :SSS
2010. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem normális....
2010. máj. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Állandóan van.

Én is úgy gondoltam, hogy ez nem normális. Voltam vizsgálaton és azt állapították meg, hogy nincs a világon semmi bajom. Szóval, most nem tudom mit csináljak.

2010. máj. 20. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:

A normál folyásnak nincs kellemetlen szaga.És nem sárga.

ha voltál dokinál és nem talátak semmit,érdemes elmenni egy másikhoz is,pláne ha régóta fennáll.

A kellemetlen szag vmi baktérium v gomba,csodálom, hogy nem találtak semmit...

2010. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, a normális az átlátszó, vagy fehér kissé savanykás szagú....

Ha sárga színű, és kellemetlen szagú akkor valamilyen fertőzés lesz.... vagy lehet olyan ruhákba jársz ami nem jó ott.... esetleg szedsz valamilyen gyógyszert? Sűrűn váltogatod partnereid?

2010. máj. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Így az utolsó válaszolót olvasva: lehet, hogy a fehérneművel lesz a gond. Bár őszintén szólva nem sok esélyt látok rá, de azért megpróbálok másfajtát hordani, hátha használ. Amúgy nem szedek semmit és szűz vagyok.
2010. máj. 22. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!