Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jesszusom mit tegyek? :O

Jesszusom mit tegyek? :O

Figyelt kérdés
Múlthét kedden jött meg a vérzésem (nem az 1.) és már akkor is elég rosszkor mert ki kellett hagynom a táborból 2 napot... Most meg még mindig megvan és holnap megyek (1napra) barátnőmmel és a családjával siófokra. Tegnap este óta nem jött semmi egészen ma du.3 ig... Már azt hittem elmúlt... Tampont nem használok még és nem is akarok egy darabig. Lemondani már nem lehet mert le van rendezve minden. Mit tegyek?? 12/L
2011. júl. 18. 15:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rossz idő lesz ne aggódj. Esőt mondanak holnapra.
2011. júl. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... Nem bízok az időjárásban..Mindig mást mond...:(
2011. júl. 18. 16:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ne izgulj, lehet, hogy még ma jön egy kicsi, holnap meg már semmi nem lesz. :)
2011. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem 5 napig van, aztán 1 nap szünet, majd újabb 1, vagy fél nap vérzés. aztán mintha elzárnának egy csapot, hírtelen elmúlik. ki tudja, lehet nálad is így lesz. Ha mégsem múlik el, ne hagy eluralkodni a rosszkedvet. Számtalan más szórakozás létezik akár a parton, akár máshol. A lényeg, h beszéld meg a többiekkel, h te most nem tudsz strandolni, és jól esne, ha más programot is kitalálnának/tok. Jó szórakozást.
2011. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy később folyik ki a "felesleg". Szóval csak kiürül ami bentmaradt. Érdemes mensturáció végén/után irrigálni, hogy kiürüljön teljesen. Javalsom tedd azt, és szerintem elmúlik.
2011. júl. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
16:31 az meg mi?? :O x) télleg nem tudom... :$
2011. júl. 18. 16:36
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt olvasd el!

2011. júl. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
16:42-es köszi a linket de mondtam h nem szeretnék tampont használni mert már kipróbáltam és nekem nagyon kellemetlen volt...:S
2011. júl. 18. 16:49
 9/12 anonim ***** válasza:

Az irrigátor amit dm-ben gyógyszertárban lehet kapni. Beleteszel pl. egy tejsavas tablettát, higítod vízzel, és kimosod a puncid belülről, hogy a pangó váladék kiürülhessen.

A nőgyógyászom szerint kötelező a menzesz utolsó napján, vagy utána használni.

Egyébként nagyjából így néz ki, de ez fajtától függően változhat: [link]


dm-ben megtalálod a hozzávaló (colpocleaner) tejsavas tablettával is.

2011. júl. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
atya ég ez ilyesztőő...:O
2011. júl. 18. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!