Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg ilyenek ezek a mostani...

Tényleg ilyenek ezek a mostani kamaszok? Jesszusom hova halad ez a világ. Nektek mi a véleményetek erről az oldalról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 19. 19:09
1 2
 1/16 anonim válasza:
35%
Semmi különös. Neked?
2011. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén: mit vársz egy 12 éves lánytól?
2011. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mit várok...Hát nem azt hogy ilyen oldalakat csináljon hanem hogy tanuljon.
2011. febr. 19. 19:23
 4/16 •ß• ***** válasza:
Tényleg elég szánalmas...főleg hogy 12 évesen discoba jár...legalábbis azt írta.Majd kinövi...jobb esetben.
2011. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Stojkovic ***** válasza:
41%
Mivel utálja a sulit valószínű, hogy nem fogja sokra vinni. Persze ez még változhat. Ha talál majd egy gazdag pasit aki eltartja, akkor még élhet jól is :D
2011. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 haggyámán ***** válasza:
41%

Az egyik kedvenc zenéje: Szexi beatch

Ha már blogot indít, azért a Google-t is használhatná igazán. :) (Ha már angolul nem tud. Lehet, hogy mégse ártana az az iskola?)

2011. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 •ß• ***** válasza:

Jujj :D

Azt nem is láttam :D

2011. febr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A blog írójának válasza:


Kedves kérdező, szerintem semmi közöd ahhoz hogy én mikor milyen blogot csinálok...És ha ismernél tudnád hogy jó tanuló vagyok...A disckoba járásról annyit hogy a barátnőm szülei vittek el oda és házi bulivolt...És meg van az oka hogy miért írtam a buli helyett discot.És a beavattak tudják is és ez a lényeg.Attól hogy nem szeretem a sulit még lehetek jótanuló.Természetes hogy sokkal szívesebben vagyok a strandon,erdőbe,hegyekbe vagy akár otthon is mint a suliban...És miért ne lehetne az a kedvenc zeném??Amúgy már nagyon régi g-mail-os fiókomra alapoztam a blogot és ez már minimum 1 éves profil.És amúgy meg németet tanulok.


ennyit erről...:P

2011. febr. 20. 13:18
 9/16 A kérdező kommentje:
Most másoltam be ezt a szöveget! Hát van pofájuk...És nem merik leírni ide!!
2011. febr. 20. 13:21
 10/16 haggyámán ***** válasza:

Off:


Jó, legyen ez a kedvenc zenéje, de ha már a kedvenc zenéje, legalább tudja leírni helyesen.

A másik meg, én ilyen koromban még nagyban mathcboxoztam meg j.i.joe katonával játszottam és nem dizsibe jártam szülcsinapcsizni. (Na, erről a szülőről is megvan a véleményem...)

2011. febr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!