Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jesszusom mi van velem? OO

Jesszusom mi van velem? OO

Figyelt kérdés
Eléggé kiegyensúlyozott lány voltam...de Kikészültem, a legjobb fiú barátom miatt.Nekem ő nem tetszik, félreértés ne essék....mondtam neki, h ne mondja el a csajnak aki tetszik neki, h mi van, csak azért is elmondta, és most rossz neki...Én azon vagyok, hogy neki jobb legyen, de ő ezt nem "viszonyozza".. meg van hogy semmit nem is csinál, és úgy érzem szemét velem....Mindig rosszul érzem magam miatta, csak nemértem mért visel meg??Már ajánlottam neki, hogy ne legyünk akk barátok, mert ez így nem vezet jóra, de aztmondta majd megváltozik....hát nemjött össze neki...és még van 1 csomó ilyen sztory csak nem akarom leíírni...na midn1 nemrégóta ismerem idén jött a suliba...Meg nekem ha nem mondják, mutatják, h szeretnek, nemérzem, és tőlem elvanvárva, h mondjam neki ,hogy szeretem, de ő nem mondja :'( ma közölte, hogy folyton csak basztatom, már meg se hallgat nem is érdeklem ='( Tudom nagyon zavaros....csak nemértem, hogy ő mért csinálja ezt, és én mért sínylem meg ennyire?? (ha vmit nemértetek szóljatok, elmagyarázom) 13/L
2011. jan. 18. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát hallod. Aki veled egy hullámhosszon tud lenni az majd válaszol. Ilyen zagyvás szöveget még nem olvastam :S
2011. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem is pont ez volt. Nagyon jóban voltunk de mindig piszkált. Olyanokat mondott rám amit barát nem mond barátnak. De persze amikor megsértődtem akkor rögtön jött a "csak vicceltem, nagyon szeretlek" szöveggel. Bezzeg amikor én mondtam rá ilyeneket akkor meg fel volt háborodva. -.-" Ezeken kívül imádtam őt, mert tényleg egy kedves gyerek volt. Aztán történt egy fordulat ami máig sem értek és hirtelen megutált. Most ott tartunk hogy múltkor fizetett egy gyereknek a koripályán hogy lökjön fel, nekem meg eltörött az arccsontom. 7 év barátság után. :S Úgyhogy szerintem üljetek le komolyan beszélgetni egymással ha nem akarsz így járni mint én.

És tisztázd magadban az érzéseidet iránta. :) Remélem tudtam segíteni.

15/L

2011. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ki tudtad hámozni a dolgokat :) De csak MSN-en jófej, élőbe...olyan más, beszélni meg nem lehet vele =/ Most közös megegyezés alapján békével nem vagyunk barátok...de nekem ez nejó...de könnyebb lesz majd így remélem...de akkor sem értem =(
2011. jan. 18. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!